Jak to działa
Przejdź do gry Eldarya
Eldarya
0 0 401 0
27.06.2017

Eldarya, czyli przygoda wśród chowańców

Znajdując się aktualnie w klasie maturalnej i mając z tyłu głowy fakt iż w tym roku będę musiał napisać maturę, a potem wkroczyć w nowy świat pracy i obowiązków, nawet trochę się ucieszyłem, że znalazłem grę w której protagonistka jest w tej samej sytuacji, tyle że z pewną małą różnicą. Prócz różniącej nas płci oraz wyglądu, różni nas także fakt, że to nie ja znalazłem się dziwnym trafem w magicznej krainie pełnej stworzeń nie z tego świata. Mowa oczywiście o protagonistce z gry "Eldarya" twórców dobrze znanej produkcji : "Słodki Flirt".
Rejestracja do gry przebiegła bez większych problemów, postanowiłem skorzystać z logowania za pomocą konta Facebook, aby ułatwić sobie trochę życie. Po tym kroku zostałem od razu wrzucony do świata gry, zdecydowanie wykonanej z dedykacją dla przedstawicielek płci pięknej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Sama gra rozgrywką przypomina Visual Novelę rodem tych z platformy Steam. Mamy więc tutaj głównie dużo tekstu do czytania, ale także możliwości wyboru w niektórych wypadkach. Decyzje przez nas podjęte będą miały wpływ na to jak postrzegają nas inni bohaterowie historii oraz jak zakończy się dany etap fabuły. Jest to bardzo ciekawy zabieg i spodoba się na sto procent nie jednemu fanowi tego typu gier. W produkcji możemy się także jako tako poruszać używając do tego naszej myszki oraz wybierając nią punkciki oznaczające chęć zmiany lokacji na inną, której nazwa widnieje nad punktem. Gra składa się aktualnie z jedenastu "odcinków" opowiadających o dalszych losach naszej protagonistki i o całej krainie w której tajemniczo się znalazła, a według zapowiedzi twórców będzie ich jeszcze znacznie więcej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra pozwala nam na swego rodzaju manipulację wyglądem protagonistki, wszelkie modyfikatory możemy znaleźć w sklepie i kupić je za wirtualną gotówkę. Zmieniać możemy fryzurę, kształt oczu i ust itd.

Grafika w grze odwołuje się silnie do stylu japońskiej animacji i trzeba przyznać, że wszystkie obrazki występujące w tej produkcji wyglądają bardzo ładnie na dopieszczone w najmniejszym stopniu.
Muzyki niestety tutaj nie uświadczymy, dlatego polecam włączenie czegoś w tle z własne biblioteki muzycznej.

Podsumowując, gra "Eldarya" to bardzo udana Visual Novela, która lekko nawet rozwija to pojęcie o nowe funkcje. Nie na co dzień mamy przyjemność rzeczywiście pokierować losem naszego bohatera, bądź bohaterki w tego typie produkcji. Polecam każdemu, a w szczególności paniom, sięgnięcie po ten tytuł :)

Plusy :
- Śliczna grafika
- Zajmująca historia
- Dużo możliwości pokierowania fabułą
- Ciągle rozwijana

Minusy :
- brak muzyki

Grafika : 9/10
Muzyka : 0/10
Gameplay : 9/10
Klimat : 10/10
Ocena końcowa : 7/10
Eldarya, czyli przygoda wśród chowańców 0.0 0
0 0
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord