Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
4.5 4 1639 0
18.04.2019

Piłkarski Świat - spełnienie marzeń?

Witajcie:) Dziś chciałbym podzielić się z wami wrażeniami z gry Football Team. Coś dla fanów piłki nożnej. Jeśli nim nie jesteś to pewnie nie zainteresuję Cię mój artykuł. Piszę przede wszystkim do tych, którzy za dziecka kopali piłkę z myślami o byciu wielkim piłkarzem i dla tych, którzy nadal nad tym myślą albo po prostu kochają football :) Zdecydowana większość męskiej płci, ale nie tylko kocha ten sport. Kto nie marzył o karierze piłkarza? (Ja napewno zdecydowanie tak pomimo, że zostałem ostatecznie tylko kibicem, a nie zawodowcem :( ) Jeśli chodzi o mnie to od małego (odkąd pamiętam ) kochałem piłkę. Gra na łące (orlików nie było albo nie były jeszcze tak popularne i ogólnodostępne jak teraz) zawsze przysparzała wiele emocji, siniaków ale przede wszystkim radości. Wypady na stadion by zobaczyć na żywo mecz i wtedy te myśli przychodziły do głowy jak to być piłkarzem, strzelać gole, mieć fanów. Wieczorami zaś budziła się wyobraźnia.. tłumy fanów, ważne mecze i gole.. Teraz dzięki grze Football Team można chociaż wirtualnie te marzenia spełnić i spróbować swoich sił w tej moim zdaniem oczywiście fajnej wciągającej grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Początek gry jest może trochę monotonny. Tworzymy swoją postać piłkarza, wybieramy pozycję na której chcemy by nasz zawodnik grał i zaczynamy naszą przygodę z wirtualną piłką w piłkarskim świecie :). Na początku zwracamy szczególną uwagę na 4 rzeczy. Energia, kondycja, finanse, kredyty. Żeby być dobrym piłkarzem to oczywiście trzeba trenować, a do tego potrzebna jest zarówno energia jak i kasa :) Energia odnawia się 1 punkt co 10 minut, natomiast o finanse dbamy w zakładce miasto i praca. wybieramy odpowiednią opcję i praca automatycznie rozpoczyna się. Po określonym czasie pieniądze same wpływają na nasze konto. W międzyczasie dostajemy prezenty w postaci specjalnych paczek za wykonanie odpowiednich zadań np zdobądź poziom jakiejś umiejętności itp. Po otworzeniu takiej paczki czekają na nas nagrody w postaci np. elementu ubrania piłkarskiego (buty, getry, spodenki, koszulka itp) z przypisaną umiejętnością, które poprawiają nasze statystyki jako sportowca. Możemy również szukać klubu w którym zagramy ale jest to dość trudne przynajmniej na początku jak nie jesteśmy jeszcze wirtuozem piłkarskim. Każdy klub ma swoje wymagania co do piłkarzy i nie przyjmie amatorów, czeka na kogoś doświadczonego z wysokimi statystykami (jak w prawdziwym życiu nikt nie kupuje słabych piłkarzy).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jak wspominałem wcześniej najważniejszy jest trening i kasa na niego. Krótki opis tych kategorii.


TRENING

A) Trening podstawowy - trenujemy w zależności od pozycji. Do wyboru mamy treningi: gra ofensywna, gra defensywna, rozgrywanie, kondycja, czytanie gry, pressing, stałe fragmenty oraz skuteczność. Po kliknięciu musimy poczekać parę sekund i gotowe.

B) Tricki - przewrotka, przerzutka, żonglerka, crossover, nożyce, piętka, rabona, ruletka, wolej, zwód, podcinka, elastico, skorpion, hokus pokus, x over. Owe triki zna każdy kto interesuje się piłką nożną. Ten rodzaj treningu wymaga nieco szczęścia i ma limit max 3 dziennie. Im wyższy poziom triku tym dłuższy czas nauki.

C) Centrum szkoleniowe - podobna zasada co trening podstawowy, ale umożliwia jednym kliknięciem trening danej umiejętności na kilka lvl. Oszczędza to czas treningu lecz obowiązuje limit, który wynosi raz dziennie.

D) Trening klubowy - dostępny tylko dla graczy, którzy mają swój klub. Taki trening odbywa się raz dziennie w określonej przez klub porze.


PRACA - energia plus czas = wynagrodzenie :)


Gra na dobre rozkręca się po znalezieniu klubu i podpisaniu kontraktu. Walczymy bowiem o miejsce w składzie i jak najlepsze mecze. Strzelamy gole, asystujemy, bronimy. Wszystko po to by zdobywać trofea.. mnóstwo trofeów. Zapraszam do grania : WARTO :)4.5 (głosów: 4)
Art napisany przez Pablito87

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
2

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
3

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
4

League of Legends Nautilus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

League of Legends Viego - Poradnik jak grać [11.8]

Poradnik kayenek
6

CSGO Prime (B2P) Jak poprawić swoje umiejętności/movement ?

Poradnik kaynis
7

Retro Sektor II. Recenzja Gothic 2

Recenzja Tybero
8

Retro Sektor IX. Codename : Panzers Faza Druga

Recenzja Tybero
9

CSGO Prime (B2P) Skiny, które mają inne elementy

Poradnik JestemKacper
10

Rocket League (B2P) Rocket League-nowy event

Recenzja Gitarz
Chat