Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
5.0 1 425 0
25.08.2018

Recenzja gry- Forge of Empires

Witam wszystkich Bankowiczów! Dziś postaram się napisać recenzję gry podtytułem ,,Forge of Empires''. Dokonam wszelkiego starania, aby ta recenzja była w pełni rzetelna. Ja osobiście bardzo lubię tę grę, ponieważ uwielbiam gry Massively multiplayer online roleplaying game (MMORPG), są to gry z levelami, oraz możemy grać w nią przez multiplayer czyli koledzy mogą nam pomagać w rozwijaniu się w ''Forge of Empires,,. Gra jest bardzo wciągająca (przynajmniej mnie wciągnęła). Jeżeli chodzi o to jak poznałam grę ,,Forge of Empires''- Gdy miałam jakieś 9 lat mój tata zaczął grać w ,,Forge of Empires'' no i gdy dostałam laptopa bardzo chciałam zacząć grać w ,,Forge of Empires''- więc zaczęłam i tak dalej w nią gram. Poprzedzając uwagi- nie, nie grałam jeszcze w ,,Forge of Empires'' na bananki.pl, ale chyba będę musiała zacząć. Więc ja zapraszam do artykułu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 300 Graj
Więc tak, teraz może troszeczkę więcej opowiem o ,,Forge of Empires''. Jak dobrze zacząć? Gdy zaczynamy grać, to warto wykonywać polecenia tego ludka, który nam mówi co mamy robić wiem, że to jest tak banalne, ale ja sama zaczęłam robić trochę po swojemu i wszystko mi się pomieszało, i wtedy nie mogłam już praktycznie nic robić, więc nie mogłam zrobić nic innego jak usunąć to konto na, którym zaczęłam grać, i założyłam nowe konto wiem, że to może być śmieszne no ale taka jest prawda... O co chodzi z gildiami? Więc kiedy osiągnęliśmy już odpowiednią epokę możemy dołączać lub tworzyć epoki ja jako dość doświadczony gracz ,,Forge of Empires'' preferuję dołączanie do gildii, ale dołączanie do mniej jakby ,,doświadczonych'' gildii, ponieważ w gildiach jest ranking a za 1,2,3 miejsce w rankingu dostajemy atrakcyjne nagrody,dlatego jeżeli dołączymy do bardziej doświadczonych gildii nie będziemy mieli szans na te 1,2 i 3 miejsce.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 350 Graj
Myślę, że mój artykuł powinien niestety już się kończyć. Mam nadzieję ,że artykuł jest w miarę przejrzysty, bez błędów ortograficznych i, że nie ma zbyt dużo powtórzeń, myśle,że jest orginalny. Za nim przejdę do podsumowania artykułu, chcę odpowiedzieć na kilka pytań, które mogą wam pomóc w rozgrywce. 1.czy opłaca się wpłacać punkty rozwoju do ,,budowli'' innych grach? -Tak,bardzo. 2.Jak dobrze i skutecznie przeprowadzać wojny? -kiedy mamy różne rośliny czyli na przykład drzewa i krzaki to tak chowajmy swoich żołnierzy, nie przeprowadzajmy wojen na siłę bo może Nam to tylko zaszkodzić. I ostatnie pytanie czyli 3. Czy warto wspomagać innych graczy -Tak!
Dobrze, wiec podsumowując ten artykuł. Gra Forge Of Empires
to według mnie gra naprawdę warta poświęconego czasu. Dziękuję za przeczytanie artykułu, i zapraszam do czytania kolejnych.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aseczka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
2

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
3

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
4

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
5

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik Porarzo
8

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
9

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
10

Fortnite Jak społeczność potrafi zniszczyć grę?

Recenzja Boomboxpl
Chat