Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
5.0 1 928 0
22.12.2017

Rozwijaj swoje miasto

Forge of Empires to jedna z tych nielicznych gier w przeglądarce, które przyciągnęły mnie na dłużej niż parę tygodni. Gram w nią ponad rok i nadal mi się nie znudziła. Jednym z jej dużych plusów jest fakt, że wystarczy jej poświecić ok 20 min. dziennie. Dodatkowo ma bardzo dobrze zrobiona aplikacje mobilną, która pozwala cieszyć się grą praktycznie w każdym miejscu. Sama gra prezentuje się bardzo ładnie graficznie. Mamy wiele budynków, które poświęcone są poszczególnym epokom w dziejach świata. Atomium, Wieża Innowacji, Castel del Monte, Royal Albert Hall, Latarnia z Faros to tylko niektóre z budynków dostępnych w grze. Aby je wybudować należy zebrać najpierw odpowiednią ilość surowców oraz plany potrzebne do budowy. Jak to w życiu. Plan, surowce, kasa i budujemy :) Po postawieniu fundamentów następuje kolejny etap budowy. Należy zebrać odpowiednią ilość punktów rozwoju. Z każdym etapem rozbudowy poziom trudności wzrasta. Na szczęście budowanie perły możliwe jest przy pomocy innych użytkowników, którzy otrzymują za tą pomoc odpowiednie profity.
Grając w tę grę możesz zdobyć 190 Graj
W gra oferuje bardzo dużo opcji bonusowych. Bardzo często robione są eventy, które dają nam możliwość zdobycia unikalnych nagród lub budynków. Nie tak dawno dodano kolejne wyzwanie dzienne, na którego wykonanie mamy 24 godziny (godzinę startu możemy zmienić według własnych potrzeb). Po wykonaniu 7 wyzwań dostaniemy dodatkową bonusową nagrodę. Jest jednak minus. Każde niewykonane zadanie spowoduje, że nasz bonus się oddala. Tzn jeśli wypełnimy trzy zadania z rzędu i nie uda nam się wykonać czwartego, to następnego dnia na liczniku będą dwa wykonane zadania. Nie wykonanie kolejnego skutkuje zredukowaniem licznika do jednego. Minimalny pułap to zero. Nie ma się co obawiać o punkty minusowe ;) Po przyłączeniu do gildii, dostaniemy możliwość udziału w wyprawach oraz mapy wojen glidyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 210 Graj
Najciekawsza dla mnie jednak jest sama walka. Bardzo przypomina mi ona system znany z serii Heroes of Might & Magic. Do walki możemy wystawić maksymalnie osiem jednostek. Pole gry mamy podzielone za pomocą sześciokątnych mniejszych pól. Każda z jednostek ma swoje indywidualne cechy. Dodatkowo na podstawowe statystyki jednostek, takie jak atak i obrona, możemy wpływać budując odpowiednie budowle w naszym mieście lub poprzez aktywacje odpowiedniej premii w tawernie. Możemy grać w Forge of Empire sami, ale nie ma to większego sensu. Rozwinąć możemy się dopiero przy współpracy z innymi graczami. Rywalizacja gildii, walki z sąsiadami, do tego wszystkiego ładna oprawa graficzna. Gra wciąga ale daje nam też czas dla rodziny czy znajomych. Jednak jeśli za nią zatęsknimy, to dzięki świetnej aplikacji mobilnej będziemy mogli w każdej chwili do niej wrócić.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Banan_toperz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
3

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 1 Podstawy

Poradnik PowrWolf
4

Imperia Online Gra wciągająca z ciekawymi rozwiązaniami

Recenzja wzarek
5

League of Legends Recenzja League of Legends

Recenzja Kubsterr
6

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
7

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
8

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
9

Terraria - opis wytwarzania Cell Phone

Poradnik Janux
10

Klasy postaci w Aion.

Recenzja TurboBagiety
Chat