Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
2.3 6 767 0
31.08.2018

Fortnite: Battle Royale gra

Fortnite: Battle Royale jest to gra multiplayer. Na starcie gry czekamy w lobby na innych graczy. Po czasie bus odpala się i leci na wyspę, w której będzie rozgrywała się walka o przetrwanie. Wyskakujesz z busa i lecisz na wybraną przez siebie miejsce. Na początku polecam jak najszybciej znaleźć broń lub jak najszybciej znaleźć skrzynkę, żeby być przygotowanym na innych graczy, którzy chcą jak najszybciej zabić wroga. Jeśli masz już bronie bardzo ważne jest to żebyś zbierał surowce, ponieważ mogą cię ochronić od strzałów wroga. Po 3 minutach mapa pokazuję, gdzie jest bezpieczna strefa, ponieważ burza się rozprzestrzenia (robi się coraz większa), dlatego musimy jak najszybciej biec do strefy, aby nie zginąć. Później zostaje bardzo mało graczy, dlatego trzeba na nich uważać bo są bardziej doświadczeni. Wygrywa osoba, która przetrwa jako ostatnia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po meczu gra automatycznie (lub jak naciśniesz "wróć do lobby") przeniesie cię do poczekalni. Żeby zagrać w fortnite musimy zainstalować platformę Epic Games na ich głównej stronie internetowej. W Battle Royale są tryby solo, czyli granie samemu, oddziały granie w czwórkę z kolegami, pary, czyli dla dwóch osób i inne dodatkowe tryby np 50 na 50 i plac zabaw, w którym możemy przez godzinę bawić się z przyjaciółmi. W dniu 28 sierpnia wyszedł nowy tryb "na bogato", w którym wszystkie bronie są legendarne jest w trybie oddziały 50 na 50 i solo. Jak włączamy tryby w poczekalni po naciśnięciu "NIE" można samemu zagrać na oddziałach i parach. Firma Epic Games bardzo często aktualizuję i zmienia mapę, dodając również nowe bronie lub przedmioty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W fortnite są mikropłatności, są to v-dolce, za które możemy kupić skórki do gry np. ubrania, lotnie, tańce i kilofy w sklepie z przedmiotami. Jest jeszcze karnet bojowy, który kosztuję 950 v-dolców ok. 40zł. W karnecie bojowym możemy znaleźć skórki. Musimy wykonywać zadania, które otrzymujemy przy zakupie karnetu. Za ukończenie zadania dostaniemy 5 gwiazdek lub 10 (zależy od poziomu trudności zadania). Żeby odblokować wszystko musimy osiągnąć 100 stopień. W szafce możemy założyć skórki, które już posiadamy. Jest jeszcze kariera, w której znajdziemy nasz profil, czyli możemy sprawdzić ile gier wygraliśmy, ile przeciwników wyeliminowaliśmy, ile rozegraliśmy meczy i łączny czas gry w trybie. Fortnite Battle Royale jest to moja jedna z najlepszych gier w jakie grałem w 2018 roku :) Moja ogólna ocena to 9/10, Grywalność 9/10, Grafika 8/10, Audio 8/10.
2.3 (głosów: 6)
Art napisany przez HAPPY345

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
9

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
10

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
Chat