Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
0.0 0 111 0
10.08.2018

Fortnite, gra która podbiła serca streamerów.

Fortnite Battle Royale ukazał się w 2017 roku i już wtedy cieszył się popularnością ze względu na odmienny rodzaj rozgrywki jaki oferował. Spowodowane to było też wzrostem popularności trybu Battle Royale w grach i tym iż gra była całkowicie darmowa oprócz trybu Ratowanie Świata który do teraz jest jeszcze płatny, co ma się zmienić jeszcze w tym roku według informacji w grze. Fortnite podbił serca streamerów częstymi aktualizacjami, unikalnymi skórkami tworzonymi przez twórców gry oraz tym iż przy życiu zostaje tylko najlepszy gracz z 100 osób grających na jednej mapie. Aktualnie gra zalicza się do esportu a profesjonalnych graczy jest dużo jak piasku na pustyni. Gra podbiła również serca dzieci dzięki czemu streamerzy mogą na nich zarabiać grając tylko w jedną grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra nie wprowadziła na rynek gier większych nowości gdyż sam tryb Battle Royale zapoczątkowany został przez Brendana Greene jako mod do modyfikacji DayZ do Arma 2 a potem rozbudowany w Armie 3 i H1Z1, powstała również samodzielna gra Brendana pod tytułem PlayerUnknown's Battlegrounds. Sam koncept Battle Royale nie jest nowy, w 2000 roku powstał film Battle Royale a w 1999 roku powstała powieść o tym samym tytule.
W grze do samej rozgrywki wprowadzono element budowania a potem rozbudowano ją o tryby 50 na 50, starcie snajperów, plac zabaw a nawet o starcie z udziałem Thanosa. Specjalne tryby są dodawane na bieżąco co jakoś tydzień i jeżeli się bardzo dobrze przyjmą mogą wrócić a jak można zauważyć z trybem 50 na 50 mogą nawet stać się normalnym trybem dostępnym w grze bez przerwy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra wymaga od graczy umiejętności szybkiej reakcji i dobrego celowania dzięki czemu nie jest wcale tak łatwo wygrać.
Budowanie wymaga chociażby minimalnego logicznego myślenia by nie zbudować sobie trumny, podczas walki na przykład możemy iść prosto po linii rampami i zginąć gdyż zostanie zestrzelona dolna rampa i wszystkie się zburzą. Oprócz tego gdy ktoś buduje się naprzeciw nas a my do niego i on nas zablokuje to najczęściej ze stresu możemy nie myśleć i dać się łatwo zabić.
Aktualizacje wychodzą często a gdy pojawia się błąd jest natychmiast naprawiany dzięki czemu gra utrzymuje poziom, jedynym problemem może być community składające się w głównej mierze z dzieci ale nawet to da się wytrzymać gdy gra się solo lub z znajomymi.
Grę polecam ludziom szukającym konkurencji na poziomie i nie przejmującym się krytyką dotykającą tej gry.
Gra otrzymuje według mnie ocenę 8/10.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BanankoKing

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Recenzja Gry Unturned

Recenzja Kamil135
2

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
3

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
4

Najciekawsze premiery marca 2019!

Video Namirt
5

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
6

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
7

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
8

OGame Ogame - Zdobądź panowanie nad kosmosem! - recenzja gry.

Recenzja Povered
9

Mikropłatności w grach - za i przeciw

Poradnik MrMilosz254
10

World of Warships Recenzja Fuso czyli pancernika japońskiego poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
Discord