Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
1.0 1 433 0
05.08.2022

Fortnite recenzja - o co w niej chodzi

Fortnite to darmowa gra Battle Royal, która została wydana za pośrednictwem Epic Games. W grze masz dostępne 3 tryby:
1. Ratowanie świata (płatny) - chodzi w nim o to że przemierzasz świat i zabijasz zombiaki które chcą zniszczyć twoją bazę.
2. Tryb Kreatywny - Typowa piaskownica w której możesz robić co chcesz, gracze mogą tworzyć własne "tryby" np. deathrun lub inne.
3. Battle Royal - jak sama nazwa wskazuje jest to typowy tryb w którym jest określona liczba graczy i walczą o zwycięstwo.
Fortnite różni się od innych gier Battle royal, ponieważ w nim jest budowanie. Gra również posiada swój karnet bojowy i sklep z przedmiotami. W karnecie bojowym są różne skiny, kilofy, emotki i graffiti. Gracz odblokowuje stopnie karnetu bojowego poprzez wbijanie poziomów. Gracz również może zakupić karnet premium za 1000 v-dolców (v-dolce to wirtualna waluta którą pozyskujesz poprzez kupna je za prawdziwe pieniądze) czyli około 40 zł. W karnecie premium znajduję się więcej skinów i tego co wyżej napisałem. Sklep z przedmiotami jest typowym sklepem w którym możesz kupić różne rzeczy za v-dolce. W Fortnite również znajdują się zadania dzięki którym szybciej wbijesz stopnie karnetu bojowego.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Tutaj podzielę się moją opinią na temat Fortnite. Uważam że gra jest świetna i bardzo rozbudowana pod względem mechanicznym. Aktualnie mamy w Fortnite Rozdział 3 sezon 3. Rozgrywka jest okej lecz wolałem starsze sezony np. 11 sezon (Rozdział 2 sezon 1). Od pierwszego sezonu bardzo dużo sie pozmieniało. Teraz mamy szybkie bieganie i opcje wspinaczki. Myślę że te zmiany wpłynęły na plus ponieważ bardzo poprawiły rotacje. W grze również są pojazdy czyli samochody. Aktualny sezon zaczął się na początku czerwca i niedługo możemy sie spodziewać końca tego sezonu i zaczęciem następnego. W tym sezonie mamy bardzo zróżnicowane bronie pm-y, karabiny szturmowe, snajperki i strzelby. W grze również znajdują się turnieje o pieniądze, niestety ja żadnego nie wygrałem. Najlepszym turniejem jest World Cup, na którym można wygrać duże pieniądze. Na turnieju najwięcej wygrał gracz o pseudonimie Bugha który przytulił trzy miliony dolarów. Również są tutaj mniejsze turnieje np. DreamHacki w których kwota jest o wiele mniejsza.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Tutaj będzie zakończenie recenzji o grze Fortnite. Uważam że gra jest świetna i nie powtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Problemem są tutaj wymagania sprzętowe które niby nie są za duże lecz jednak są. Grafika jest ładna może nie najlepsza ale nadal ładna mamy swoiste krajobrazy różne drzewa i budynki. Najbardziej zachęcającą mechaniką do zagrania w Fortnite

jest budowanie. W BF 5 jest również możliwość budowania lecz nie jest na tyle rozbudowana jak w Fortnite. Zachęcające jest też opcja wspinania się i szybkiego biegania. Natomiast w pojazdach jest ograniczone paliwo które można zatankować na stacji benzynowej lub gdziekolwiek mając przy sobie kanister. Kanistry również można rzucać i strzelać w nie co spowoduje wybuch. Omówię jeszcze kwestie optymalizacji gry. Gra jest w miarę dobrze optymalizowana. Nie widać żadnych ścinek z tego powodu. Na tym zakończę swoją recenzję, mam nadzieję że kogoś zainteresowałem tematem Fortnite i że spodobała wam się moja recenzja.

1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kuba2314

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

Poradnik lynnSSky
Chat