Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 509 0
16.12.2021

Moja opinia o grze zwanej Fortnite

W tym artykule chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat bardzo interesującej i ciekawej gry o nazwie Fortnite. Na początku warto wspomnieć, że została wydana21 lipca 2017 przez producenta gier komputerowych Epic Games. Głównym celem rozgrywki jest wyeliminowanie 100 przeciwników w Battle Royale. Gdy zaczynamy jesteśmy przekierowani do Battle Busa, którym zabiera nas na obszerną mapę, gdy dolecimy di miejsca w którym chcemy wystartować wystarczy, że naciśniemy spację (w przypadku konsol jest to znaczek X lub A) i nasza postać wyskakuje z naszego środka transportu. Następnie zbieramy wyposażenie na dalszą część naszej gry to znaczy bronie i leczenie w przypadku utraty punktów zdrowia. Teraz przedstawię kilka broni jakimi możemy grać w trzecim rozdziale sezonu pierwszego: strzelba automatyczna, karabin szturmowy MK-7, pistolet osobisty, strzelba pomka napastnika, pistolet maszynowy żądło, karabin szturmowy strażnika itd). Poniżej przedstawię co jeszcze fajnego mamy w Fortnite.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W tym nagłówku po krótce opiszę budowanie w Fortnite. W rozdziale trzecim sezonu drugiego nieodłącznym elementem Fortnite jest budowanie. Gracze od początku starali się podwyższać swoje umiejętności w budowaniu czy dobrym celowaniu ale teraz najważniejsze jest budowanie. Budując masz bardzo znaczącą przewagę nad przeciwnikiem, którym tej czynności nie praktykuje. W ten sposób można uzyskać przewagę wysokości, również można osłonić się przed strzałami napierającego na nas przeciwnika. Gdy nasz przeciwnik jest na dole bez żadnej zasłaniającej go budowli a my zbudowaliśmy ,,twierdzę'' znacznie trudniej będzie nas trafić, ponieważ będzie nam wystawać tylko głowa podczas gdy przeciwnik będzie miał odsłonięte całe ciało. Wróćmy do słaniania się przed strzałami od naszego wroga. Gdy taki ktoś do nas strzela możemy osłonić się ścianą z drewna. cegły lub metalu, potem możemy zbudować się wyżej niż jest przeciwnik i skoczyć na niego lub próbować trafić go z karabinu szturmowego lub snajperki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Teraz podzielę się tym co ja myślę o tak bardzo popularnej grze Fortnite. Po ponad roku grania w tę grę mogę stwierdzić, że gracze znacznie rozwinęli swoje umiejętności. Na początku było łatwiej wygrać z przeciwnikiem, którym nie buduje niż z takim, który buduje. Jestem graczem przeciętnym i często w rozgrywce doskwiera mi brak umiejętności budowania, edytowania czy strzelania, najbardziej ubolewam na tą pierwszą. Moim zdaniem gra nie jest nudna, przeważnie dosyć szybko dodawane są nowe aktualizacje a przeważnie dodawane są nowe przedmioty takie jak bronie ( w sezonie pierwszym rozdziału 3 są to: pistolet osobisty, karabin szturmowy MK-7, karabin szturmowy strażnika, strzelba pompka napastnika, strzelba automatyczna, czterotaktowa snajperka łowcy) oraz inne przedmioty takie jak: med-mgiełka, sok żłop, namioty, rękawice spider-mana. Następna rzecz, o której warto wspomnieć to karnet bojowy, który w tym sezonie jest bardzo fajny a szczególnie Spider-Man. Podsumowując moim zdaniem gra jest bardzo fajna.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Baldi191

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends G2 Esports Eurpejska potęga

Poradnik margoni12
2

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
3

#2 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
4

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
5

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
6

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
7

World of Warships Eventy w Listopadzie

Poradnik Feresh
8

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
9

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
10

Roblox Czy warto grać w roblox ?

Recenzja rzygi
Chat