Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 965 0
16.12.2017

Najlepszy sandbox na świecie

Dziś postanowiłem ocenić jedną z moich ulubionych gier a dokładniej Garry's
Moda który moim zdaniem powinien znaleźć się u każdego kreatywnego i wybornego gracza. Gra zawiera wiele ciekawych trybów , modeli , postaci a przede wszystkim stworzone przez graczy mapy. Ta gra mimo swoich wad posiada również wiele możliwości zabawy oraz liczne zalety które aż sprawiają że chce się w nią grać i grać . Jak mam wolną chwilę zawsze staram się z kolegami stworzyć coś lub zagrać na twórczościach innych graczy co zawsze sprawia nam wielką radość oraz frajdę . Dzięki trybom które są w grze jesteśmy w stanie cały czas cieszyć się niesamowitą rozgrywką która zawsze nas bawi jest dla nas bardzo ciekawa. Nawet po dłuższym czasie do gry zostają dodane takie mody że pozwala to nam na nowe fajne wrażenia z naszych spotkań.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak już wspomniałem gra zawiera wiele niesamowitych trybów stworzonych przez społeczność platformy Steam zarówno każdy z nich jak i mapy są przystosowane do każdego gracza pozwalając mu na niesamowitą a zarazem świetną i zabawną rozgrywkę. Za każdym razem dobrze jest pamiętać że ja taki jaki i inny gracz może stworzyć coś do gry na przykład modele lub awatary. Więc każdy może mieć własnego niesamowitego i ładnego skina zawsze według swojego gustu. Nawet jeżeli gra zaczyna się nudzić zawsze powstają nowe niesamowite możliwości które co chwile znowu się uaktualniają. Gra kosztuje jedyne 20 zł co sprawia że może sprawić aby tanio kupić świetną grę która z pewnością zadowoli wile osób a nawet sprawi że ty i twoi koledzy będą się zawsze świetnie bawić. Lecz mimo wielu zalet posiada ona również kilka wad .
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Za każdym razem kiedy na mapie nie ma ważnych elementów pojawia się brak tekstur który zastępuje wszystkie brakujące ściany przedmioty oraz moby. Aby temu zapobiec należy pobrać z internetu tekstury do Garry's Moda które po umieszczeniu w plikach gry usuną wszystkie błędy jednak jeżeli nie umiemy tego zrobić to brak tekstur może sprawić że nawet najlepsze mapy stają się brzydkie i niestety nie pozwalają na pełnie przyjemności . Więc sądzę że ta gra pozwala mi i innym graczom dobrze się bawić ponad to sądzę że warto jest zagrać w takie tryby jak prop hunt oraz death run i hide and seak są to bowiem fajne tryby które polecam każdemu. Mam wielką nadzieje że ten artykuł namówi wiele osób na nabycie tej gry i spróbować swojej kreatywności w tworzeniu mapy i trybów szczególnie polecam tę grę ponieważ jest to moja ulubiona gra.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BlazeRun

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Recenzja Fortnite, fajnej gry do pogrania ze znajomymi.

Recenzja UcToWygryw
2

Gry friv

Recenzja Cesere
3

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
4

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
5

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
6

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
7

Roblox Praca Marzeń Amerykanów

Poradnik Fragorski
8

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
9

World of Tanks M6A2E1 - Kryptonim Katrofel

Recenzja HansOmen
10

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
Chat