Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 178 0
09.06.2020

Recenzja gry Project Lazurs: Zombies

Cześć,

witam was w kolejnym artykule o grze Roblox. Tym razem zrecenzuję grę Project Lazurs: Zombies.


Project Lazurs: Zombies jest to gra na platformie Roblox, z gatunku gier o Zombie. Została wydana w 2016 roku przez użytkownika logitech101. W grę gra średnio tysiąc osób, więc nie jest popularna, ale jest... Świetna!


Gdy wejdziemy w grę, jesteśmy przenoszeni do tzw. lobby, gdzie czekamy na wejście do mapy. W tymże lobby możemy zmieniać skórki swoich broni, których jest naprawdę wiele, lub możemy oglądać jak radzą sobie inni gracze walczący z zombiakami. Jak już pisałem w grze jest wiele broni. Oto niektóre z nich:

 • Beretta M9,
 • TEC-9,
 • MP 5 ,
 • UMP 45,
 • M 14,
 • AK-47,
 • HK-416,
 • M16A4,
 • USAS-12,
 • AWP,
 • Dragunov SVU,
 • SA58 OSW,

Przy każdej broni znajdziemy jej dane techniczne, takie jak kraj produkcji, czy kaliber. Resztę broni znajdziecie w grze:-).


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przejdźmy do samej rozgrywki. Tu na mapę z zombiakami możemy się dostać przy zakończeniu rundy. Gdy zostaniemy przeniesieni na mapę mamy przy sobie jedną broń - Beretta M9 oraz pięćset monet. Potem za te monety możemy kupić jedne z broni, którymi zabijamy zombie. Gdy uzbieramy monety za zabijania, można je wydać na powiększanie mapy - otwieranie drzwi, lub usuwanie przedmiotów. Gdy odblokujemy całą mapę tworzy nam się swoiste koło, przy czym budynek w którym jesteśmy ma dwa poziomy.


Zombie są spawnowane za specjalnymi barykadami, które niszczą, aby dostać się do nas. My natomiast możemy barykady naprawiać co ma znaczenie na samym początku gry. Potem nikt się tym nie interesuje. W ostatnim pomieszczeniu do odblokowania znajduje się przełącznik do włączania prądu, który otwiera ostatnie drzwi. W pomieszczeniu znajduje się również Mysterybox-specjalna skrzynka która po wydaniu kwoty 950 monet losuje dowolną broń. Może to być dobra, ale równie dobrze słaba broń.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gdy włączymy prąd możemy również po zapłaceniu odpowiedniej kwoty uzyskać specjalne mikstury, które dają różne moce przydatne w grze. Na raz możemy mieć tylko cztery takie moce. Ja polecam konfigurację: szybkość, zdrowie, rozdwojony strzał i szybkie uleczanie innych. Z taką konfiguracją oraz z broniami M249 SAW i RPD gra jest najłatwiejsza. W grze są rundy i z każdą zombiaków jest coraz więcej oraz mają coraz więcej życia. Pod koniec rundy tworzą swoiste "hordy" co jest najniebezpieczniejsze.


Według mnie gra jest naprawdę świetna. Jest w gronie moich ulubionych gier. Jest grą akcji, więc nie można się w niej nudzić. Polecam w nią zagrać, szczególnie gra powinna się spodobać fanom strzelanek, i gier akcji.


Mam nadzieję, że mój artykuł wam się spodobał. Jeżeli macie jakieś uwagi co do artykułu, piszcie w komentarzach. Zapraszam was do przeczytania moich innych artykułów (na pewno wam pomogą), i do zobaczenia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mivi51

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
3

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
4

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
5

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
6

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
7

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
8

3 najlepsze gry RPG na świecie

Recenzja Jakacz
9

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
10

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
Chat