Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0.0 0 344 0
23.02.2018

Goodgame Empire- gorąco polecam

Goodgame Empire to gra free to play dostępna w przeglądarce. Jest to produkcja strategiczna, która przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie zarządzamy własnym zamkiem i poddanymi. Goodgame Empire pozwala nam poczuć się jak prawdziwy władca. Na początku rozgrywki przechodzimy samouczek, który tłumaczy nam co i w jaki sposób powinniśmy robić. Wszystko jest dokładnie opisane jak i zarazem pokazane, jest to fajny element gdyż gra ma sporo możliwości i samemu ciężko było by na początku wszystko opanować. Gdy trochę się poduczymy możemy przejść do rozwoju własnej twierdzy. Rekrutacja dowódców i jednostek, produkcja narzędzi oblężniczych, wytwarzanie zasobów, dołączanie do sojuszy, zbieranie podatków i ataki na innych graczy to wszystko co umożliwia nam Goodgame Empire. Do rozwoju zamku potrzebne są oczywiście surowce, są nimi kamień, drewno i żywność. Każdy z nich zdobywamy na inny sposób, lecz najlepszą opcją jest wykonywanie misji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Misje, za ich wykonanie otrzymujemy nie tylko surowce ale i także doświadczenie, złoto, a czasem nawet rubiny które można nazwać walutą specjalną. Są one bardzo cenne, gdyż kiedy nam ich zabraknie możemy je zdobyć jedynie poprzez zakup i wydanie prawdziwych pieniędzy. Takie rubiny mogą nam np. posłużyć do pominięcia czasu oczekiwania na rozbudowę danego obiektu. Mimo iż rubiny trzeba kupować, twórca gry daje nam dość sporo możliwości do ich zdobycia. Przykładowymi misjami mogą być: atakowanie innych graczy, dostarczenie surowców, ulepszenie budynku czy wyprodukowanie danej ilości jednostek lub narzędzi. Mamy także możliwość wykonywania codziennych zadań, za nie również dostajemy nagrody. Kolejnym sposobem na zdobycie łupów są grabierze. Wystarczy uzbroić się w przyzwoite wojsko, potem tylko zostaje nam wybranie nieszczęśnika którego zaatakujemy. Aby umilić sobie czas możemy dołączyć do sojuszu i pogawędzić trochę z innymi graczami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Aby nasze królestwo z dnia na dzień stawało się coraz mocniejsze powinniśmy być aktywni. Należy pamiętać o uzupełnianiu wojska oraz jego leczeniu na wypadek gdyby ktoś chciał nas zaatakować. Ważne są także narzędzia obronne, kiedy je posiadamy przeciwnikowi ciężej jest się przedostać przez mury naszego zamku. Niekiedy szpieg wrogiego gracza wtargnie na nasze terytorium i podpali budowlę czy otruje mieszkańców, wtedy aby naprawić szkody możemy zwrócić się z prośbą o pomoc do naszych sojuszników. Gra jest bardzo przejrzysta i miła dla oka. Zacząłem w nią grać ze względu na bananki, lecz tak mi się spodobała że po wykonaniu wszystkich zadań dalej w nią gram. Goodgame Empire zapewnia wiele możliwości oraz eventów, czyli wydarzeń na których są fajne nagrody do zgarnięcia. Przykładowo, za wbicie 10 poziomów w określonym czasie dostajemy wiele rzeczy które ułatwiają nam rozgrywkę, chociażby na jakiś czas.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez LeiTo8631

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
4

CSGO Prime (B2P) mousesports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
7

Jak powstał Counter Strike?

Tutorial BLAZEJ1
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
9

Minecraft Minecraft, czyli gra dla dzieciaków czy może sposób na rozwijanie wyobraźni?

Recenzja !Vincers!
10

Fortnite Na czym polega fenomen Fortnite?

Recenzja veritasek
Discord