Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0 0 122 0
27.01.2018

Goodgame Empire - Pierwsze kroki

Poradnik ten pomoże ci zacząć swoją grę w Goodgame Empire. Na samym początku gdy już zaczniesz swoją grę ukończ tutorial który pokaże ci, jak początkowo sobie radzić.
Po 1. Odbieraj prezenty ze skrzyni, które pojawiają się w prawym górnym rogu po upływie wyznaczonego przez grę czasu. Będziesz miał możliwość dostania w nich drewna, kamienia, żywności, monet, rubinów a czasem i wyposażenia dla dowódców oraz kasztelanów. Z czasem prezenty ze skrzyń staną się cenniejsze oraz będzie ich więcej. Warto je zbierać, gdyż po pewnym czasie gra przestanie dawać nam te prezenty. Korzyść z nich jest taka, że nawet gdy mamy pełny magazyn, czyli np. 7000 drewna, to gdy w takim prezencie dostaniemy 250 drewna, zostaną one dodane do naszego magazynu, czyli w opisanej sytuacji będziemy mieć 7250 drewna. Łatwo wykorzystać to można do rozbudowy zamku, przez co magazyn w teorii dalej będzie pełny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 330 Graj
Po 2. Zadania
Nie chodzi tu o ,,Misje'' które ukryte są za księgą z ,,Q'' na środku, gdyż to oczywiste, że trzeba je wykonywać. Chodzi o ,,Codzienne zadania'', które pojawiają się każdego dnia nad, bądź obok Misji. Gdy wejdziesz w ten kalendarz, zobaczysz 12 zadań dnia, po których wykonaniu otrzymasz jakieś randomowe nagrody. Mogą to być klepsydry do pomijania czasu budowania, wyposażenie obronne bądź wojskowe. Po wykonaniu 3, 6, 9 oraz 12 zadań otrzymasz jeszcze lepsze nagrody. Mogą być to : drewno, kamień, żywność, dobrych żołnierzy, klepsydry do pomijania dużej ilości czasu oraz dobre wyposażenie oblężnicze. Za wykonanie wszystkich 12 zadań otrzymasz 100 rubinów. Załóżmy, że wszystkie zadania wykonujesz codziennie przez tydzień, w przełożeniu dostaniesz 700 rubinów, które przydadzą się do rozgrywki na wyższym poziomie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 380 Graj
Kończąc swój poradnik zwrócę uwagę jeszcze na nagrody za codzienne logowanie. Są one w stanie dać nam duże wyposażenie wojskowe jak i oblężnicze. Przez to nie będziesz musiał zużywać monet jak i czasu na werbowanie wojska, i zasobów (drewna, kamienia) na produkcję wyposażenia oblężniczego. Podczas gdy będziecie dodatkowo w sojuszu, za codzienną rejestrację dostaniesz dodatkowe prezenty. Mogą być to monety, punkty VIP lub wyposażenie dla dowódców bądź kasztelanów. Jest również minimalna szansa na dostanie w prezencie Rabusia lub Nadzorcy. Rabuś pomaga ukraść więcej zasobów podczas ataku na inne zamki, a Nadzorca pomaga wytworzyć więcej zasobów (w zależności do których zasobów jest on przypisany)
Mam nadzieję, że rady te pomogą Ci zrobić pierwsze większe kroki w grze ,,Goodgame Empire''. Jeżeli tak będzie możesz polecić tą grę jak i poradnik znajomym.
Goodgame Empire - Pierwsze kroki 0.0 0
0 0
Art napisany przez PiootreK_15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
4

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord