Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 1 1245 0
27.01.2018

Goodgame Empire - Pierwsze kroki

Poradnik ten pomoże ci zacząć swoją grę w Goodgame Empire. Na samym początku gdy już zaczniesz swoją grę ukończ tutorial który pokaże ci, jak początkowo sobie radzić.
Po 1. Odbieraj prezenty ze skrzyni, które pojawiają się w prawym górnym rogu po upływie wyznaczonego przez grę czasu. Będziesz miał możliwość dostania w nich drewna, kamienia, żywności, monet, rubinów a czasem i wyposażenia dla dowódców oraz kasztelanów. Z czasem prezenty ze skrzyń staną się cenniejsze oraz będzie ich więcej. Warto je zbierać, gdyż po pewnym czasie gra przestanie dawać nam te prezenty. Korzyść z nich jest taka, że nawet gdy mamy pełny magazyn, czyli np. 7000 drewna, to gdy w takim prezencie dostaniemy 250 drewna, zostaną one dodane do naszego magazynu, czyli w opisanej sytuacji będziemy mieć 7250 drewna. Łatwo wykorzystać to można do rozbudowy zamku, przez co magazyn w teorii dalej będzie pełny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po 2. Zadania
Nie chodzi tu o ,,Misje'' które ukryte są za księgą z ,,Q'' na środku, gdyż to oczywiste, że trzeba je wykonywać. Chodzi o ,,Codzienne zadania'', które pojawiają się każdego dnia nad, bądź obok Misji. Gdy wejdziesz w ten kalendarz, zobaczysz 12 zadań dnia, po których wykonaniu otrzymasz jakieś randomowe nagrody. Mogą to być klepsydry do pomijania czasu budowania, wyposażenie obronne bądź wojskowe. Po wykonaniu 3, 6, 9 oraz 12 zadań otrzymasz jeszcze lepsze nagrody. Mogą być to : drewno, kamień, żywność, dobrych żołnierzy, klepsydry do pomijania dużej ilości czasu oraz dobre wyposażenie oblężnicze. Za wykonanie wszystkich 12 zadań otrzymasz 100 rubinów. Załóżmy, że wszystkie zadania wykonujesz codziennie przez tydzień, w przełożeniu dostaniesz 700 rubinów, które przydadzą się do rozgrywki na wyższym poziomie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kończąc swój poradnik zwrócę uwagę jeszcze na nagrody za codzienne logowanie. Są one w stanie dać nam duże wyposażenie wojskowe jak i oblężnicze. Przez to nie będziesz musiał zużywać monet jak i czasu na werbowanie wojska, i zasobów (drewna, kamienia) na produkcję wyposażenia oblężniczego. Podczas gdy będziecie dodatkowo w sojuszu, za codzienną rejestrację dostaniesz dodatkowe prezenty. Mogą być to monety, punkty VIP lub wyposażenie dla dowódców bądź kasztelanów. Jest również minimalna szansa na dostanie w prezencie Rabusia lub Nadzorcy. Rabuś pomaga ukraść więcej zasobów podczas ataku na inne zamki, a Nadzorca pomaga wytworzyć więcej zasobów (w zależności do których zasobów jest on przypisany)
Mam nadzieję, że rady te pomogą Ci zrobić pierwsze większe kroki w grze ,,Goodgame Empire''. Jeżeli tak będzie możesz polecić tą grę jak i poradnik znajomym.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PiootreK_15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Co daje nam CSGO Prime? czy warto tego używać?

Recenzja SecondDeltaclav
2

World of Warplanes World of Warplanes - zapomniana gra od Wargaming.net

Recenzja Bart1607
3

Roblox Krótko o menu w build a boat for treasure

Tutorial ASAEMA1
4

Diablo III (B2P) Diablo III - jak zostać "prosem"?

Poradnik bartkeczek_
5

League of Angels 3 Divine Arma cz.1 wszystko na temat broni

Tutorial Mefciu
6

War Thunder War Thunder - bitwy powietrze czy pancerne? Moje odczucia.

Recenzja FilipAl
7

MovieStarPlanet MSP Czego brakuje mi na MovieStarPlanet?

Recenzja Arines
8

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
9

League of Legends Kalista - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
Chat