Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0.0 0 372 0
27.01.2018

Goodgame Empire - Pierwsze kroki

Poradnik ten pomoże ci zacząć swoją grę w Goodgame Empire. Na samym początku gdy już zaczniesz swoją grę ukończ tutorial który pokaże ci, jak początkowo sobie radzić.
Po 1. Odbieraj prezenty ze skrzyni, które pojawiają się w prawym górnym rogu po upływie wyznaczonego przez grę czasu. Będziesz miał możliwość dostania w nich drewna, kamienia, żywności, monet, rubinów a czasem i wyposażenia dla dowódców oraz kasztelanów. Z czasem prezenty ze skrzyń staną się cenniejsze oraz będzie ich więcej. Warto je zbierać, gdyż po pewnym czasie gra przestanie dawać nam te prezenty. Korzyść z nich jest taka, że nawet gdy mamy pełny magazyn, czyli np. 7000 drewna, to gdy w takim prezencie dostaniemy 250 drewna, zostaną one dodane do naszego magazynu, czyli w opisanej sytuacji będziemy mieć 7250 drewna. Łatwo wykorzystać to można do rozbudowy zamku, przez co magazyn w teorii dalej będzie pełny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po 2. Zadania
Nie chodzi tu o ,,Misje'' które ukryte są za księgą z ,,Q'' na środku, gdyż to oczywiste, że trzeba je wykonywać. Chodzi o ,,Codzienne zadania'', które pojawiają się każdego dnia nad, bądź obok Misji. Gdy wejdziesz w ten kalendarz, zobaczysz 12 zadań dnia, po których wykonaniu otrzymasz jakieś randomowe nagrody. Mogą to być klepsydry do pomijania czasu budowania, wyposażenie obronne bądź wojskowe. Po wykonaniu 3, 6, 9 oraz 12 zadań otrzymasz jeszcze lepsze nagrody. Mogą być to : drewno, kamień, żywność, dobrych żołnierzy, klepsydry do pomijania dużej ilości czasu oraz dobre wyposażenie oblężnicze. Za wykonanie wszystkich 12 zadań otrzymasz 100 rubinów. Załóżmy, że wszystkie zadania wykonujesz codziennie przez tydzień, w przełożeniu dostaniesz 700 rubinów, które przydadzą się do rozgrywki na wyższym poziomie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kończąc swój poradnik zwrócę uwagę jeszcze na nagrody za codzienne logowanie. Są one w stanie dać nam duże wyposażenie wojskowe jak i oblężnicze. Przez to nie będziesz musiał zużywać monet jak i czasu na werbowanie wojska, i zasobów (drewna, kamienia) na produkcję wyposażenia oblężniczego. Podczas gdy będziecie dodatkowo w sojuszu, za codzienną rejestrację dostaniesz dodatkowe prezenty. Mogą być to monety, punkty VIP lub wyposażenie dla dowódców bądź kasztelanów. Jest również minimalna szansa na dostanie w prezencie Rabusia lub Nadzorcy. Rabuś pomaga ukraść więcej zasobów podczas ataku na inne zamki, a Nadzorca pomaga wytworzyć więcej zasobów (w zależności do których zasobów jest on przypisany)
Mam nadzieję, że rady te pomogą Ci zrobić pierwsze większe kroki w grze ,,Goodgame Empire''. Jeżeli tak będzie możesz polecić tą grę jak i poradnik znajomym.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez PiootreK_15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
9

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
10

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
Discord