Jak to działa
Przejdź do gry Momio
Momio
5.0 1 5094 0
27.02.2019

Najsłodsza gra w internecie!

Momio to gra w której możesz wyrazić siebie, swój styl oraz zainteresowania! Gra wkręci zarówno dzieci jak i nastolatków. Rodzice także mogą być spokojni o bezpieczeństwo swojego dziecka w tej grze, ponieważ nie znajdą one tu niemiłych ani wulgarnych osób, a jeżeli niestety na taką trafisz to niezwłocznie pisz do moderatorów! Jest ich wielu więc nie musisz martwić się że twoja wiadomość nie zostanie odczytana. Gra jest niedostępna dla osób dorosłych aby uniknąć pedofilii na serwerach. O 23 momio jest wyłączane aby uniknąć dziwnych rozmów o tych godzinach. Zresztą, noc jest przecież od spania ;). Na tej grze nie ucierpi także ani twoja skarbonka ani portfel twoich rodziców. Ponieważ większość rzeczy jest do zdobycia za diamenty czyli walutę którą zdobywa się podczas grania lub za codzienne logowanie. Lecz nawet gdy przyjdzie ci ochota na zakupienie pakietu diamentów, szafirów lub po prostu vip'a nie będzie to kosztowało fortuny.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Grę zaczynasz od wybrania postaci. Wybierasz płeć a potem kolor skóry, oczu, włosy oraz ubrania.

Następnie wybierasz imię swojego momio oraz hasło. (Pamiętaj, nigdy nie podawaj hasła!). Do zarejestrowania się w grze nie potrzebujesz konta email ani numeru telefonu. Po grze oprowadzają cię Emily, Jack i Lucas. Na początku gry otrzymujesz od Emily 2000 diamentów w skarbonce na ubrania, dodatki, włosy aby twoja postać jeszcze bardziej odzwierciedlała Ciebie i twój styl! Zdobywanie lvl'i jest bardzo proste! Wystarczy że będziesz wysyłać innym graczom "momo", są to punkty które otrzymuje gracz, dzięki temu jego oraz twój lvl rośnie. Za każdy kolejny poziom dostajesz nagrody! Wiadomo, im wyższy poziom tym ciekawsze nagrody. W grze organizowane są również konkursy za które możesz zdobywać nagrody. Możesz również zdobywać prezenty od innych graczy. Są to zazwyczaj ubrania, włosy a nawet soczewki do oczu. Wszystkie te rzeczy są niesamowite i niezwykle słodkie!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W grze nie zabraknie Ci także twoich puchatych przyjaciół! Każdy gracz posiada swój dom, możesz go umeblować jak tylko ci się podoba! Gdy to zrobisz pomyśl także o kupnie zwierzaka! Dzięki nim gra staje się o wiele przyjemniejsza. Możliwe jest także wysyłanie do innych graczy prezentów, są to zazwyczaj unikatowe ubrania, włosy a nawet soczewki! Nie musisz jednak się martwić gdy masz niewystarczająco diamentów na zakup prezentu, ubrań, mebli, ponieważ co jakiś czas na ekranie gry pojawiają się birmo, są to różne ptaki które przynoszą ci diamenty lub reklamy za które możesz otrzymać nawet szafiry! W grze dostępne jest także forum gdzie możesz oglądać posty innych graczy lub sam możesz je publikować! Możesz w nich chwalić się nowymi pomysłami na outfit, wstawiać swoje zdjęcia, tworzyć ankiety i wiele innych. Każdy post możesz polubić oraz skomentować i zarazem pokazać innym że podoba Ci się to co tworzą. Nie będę więcej zdradzać. Jeśli zainteresowało Cię to co przeczytałeś zachęcam do założenia konta w grze.

Miłego momiowania!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sanderka23

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Recenzja kulkowski
2

RETRO: Castlevania: Bloodlines (1994)

Recenzja LiquidSnake
3

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
4

Historia serii Giana Sisters - od klona do czegoś więcej?

Recenzja Dawid035
5

CSGO Prime (B2P) Heroic - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Kings and Legends Karma na midzie - utility mage.

Poradnik evengace
7

Biblioteka Modów - Gothic - 3. Edycja Rozrzeszona +

Recenzja Tybero
8

MovieStarPlanet MSP MSP ?- co to za gra ( dokładne tłumaczenie)

Recenzja kaczka_gienia_UwU
9

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
10

Mafia Battle Czy warto zagrać? (Moje zdanie)

Recenzja Superbanam
Chat