Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0.0 0 501 0
13.12.2017

Tutorial Goodgame Empire .

Cześć , witajcie dziś przedstawię wam Tutorial - poradnik o grze Empire . Pełna nazwa to Goodgame Empire gdyż to wydawnictwo stworzyło tą grę . Empire jest jedną z wielu gier przeglądarkowych opierającej się na strategi . Przenosi cię ona w świat średniowiecza gdzie możesz się poczuć niczym władca podbijając innych graczy czy też sojusze .Otrzymujesz zamek którym masz za zadanie operować i doprowadzić się do chwały . Tyle słowem wstępu , bez zbędnego przedłużania zacznę opisywać wszystkie funkcje dostępne w grze , w poniższych punktach opowiem o poszczególnych opcjach dostępnych w grze , życzę miłego czytania Zaczynajmy ! :)
Funkcje gry wraz z objaśnieniem
1 Pierwszą i najważniejszą funkcją jest budowanie budynków , tak jak w wielu grach tego typu zbiera się z nich podstawowe surowce , kamień i drzewo dzięki którym możesz budować wspomniane wcześniej budynki .
2 Ataki na graczy czy też baronów rozbójników którzy są sterowani przez komputer , dzięki atakom możesz otrzymać zasoby , monety czy też nawet rubiny , dla początkujących graczy odradzam atakowanie graczy którzy są w sojuszach gdyż może to się spotkać z odzewem ze strony przez graczy sojuszu przeciwnika którego zaatakowałeś w konsekwencji czego twój zamek może spłonąć i po prosu odechce ci się grać . Lecz wpierw musisz mieć wojsko które umożliwi ci ataki , możesz je zdobyć za pomocą budynku zwanego koszarami w którym za monety możesz zwerbować swoje wojsko i podążać na swe bitwy, w celu zwiększenia wygrania bitew produkuje się narzędzia oblężnicze które wytwarza się w warsztacie oblężniczym .
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3 Obrony , zaczynając grę otrzymujesz tryb ochrony na 7 dni dzięki czemu inni gracze nie mogą cie zaatakować , lecz po upłynięciu tygodnia od zaczęcia gry musisz przygotować się na to że możesz zostać zaatakowany w , celu obronnym oprócz wojska przydatne są narzędzia obronne , możesz je produkować dzięki warsztatowi obronnemu .
4 Podatki : budując domy zwiększa się ilość twoich poddanych , dzięki czemu możesz zbierać od nich podatki z których dostajesz monety które można wymienić na werbunek wojska .
5 Zakładanie / Dochodzenie do sojuszy : opcja ta umożliwia ci dalsze możliwości , wiele sojuszy ma ze sobą pakty dzięki czemu możesz czuć się bezpieczniej niż grając solo .
6 Zdobywanie posterunków czyli takich mini zamków które rozbudowujesz i masz kolejne źródła zasobów , posterunki możesz zdobywać przy pomocy kasztelanów których zdobywasz na poziomie 19 dzięki wybudowaniu majątku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7 Odblokowywanie nowych krain takich jak : wieczne lody , płonące piaski czy ogniste szczyty , umożliwiają one kolejne surowce takie jak szkło itp . Krainy te odblokowują się w wypisanej kolejności pierwsza od 25 poziom itd. 8 Różnego typu eventy które przy pomocy których topowi gracze mogą zdobywać atrakcyjne nagrody takie jak : rubiny, najlepsze dekoracje ( zwiększają one porządek publiczny który jest zaburzony przez ludność zamku można je także budować za zwykłe surowce ale one są już niższej klasy ) itp . Niestety początkujący gracz nie ma szans w stanięciu choćby w top10 gdyż aby być topowym graczem jak w większości grach trzeba wydać prawdziwe pieniądze w przypadku empire należy przeznaczyć je na rubiny jeżeli chcesz być jednym z lepszych graczy tej gry . Myślę , że objaśniłem wam większość funkcji gry Goodgame Empire znajdują się tu i te podstawowe jak i bardziej zaawansowane . Słowem podsumowania w grze tej dąży się do zostania największym władcą w historii gry , wraz z każdym dniem poziomy wbija się wolniej co może was zniechęcić aczkolwiek zachęcam was / ciebie do zagrania w tą zacną grę . A i jeszcze jedno polecam grać ze znajomymi gdyż gra ma już trochę lat i nie cieszy się już takim zainteresowaniem jak kiedyś . Pozdrawiam i życzę udanej gry :) .
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Hazardzista

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
6

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
7

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
8

CSGO Prime (B2P) mousesports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
Discord