Jak to działa

Grand Fantasia

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Grand Fantasia

Grand Fantasia to bezpłatna gra z gatunku MMORPG, która przeniesie Cię do pełnego wyzwań świata fantasy. Produkcja oferuje rozbudowany system modyfikacji postaci, wciągający tryb PVP, w którym możesz zmierzyć się z innymi, masę dungeonów oraz wiele, wiele innych rozwiązań. Przemierzaj zapierające dech w piersiach krainy, walcz z bossami i wykonuj kolejne questy - w pojedynkę, z zespołem lub razem z członkami gildii. Niezależnie od tego jaki styl rozgrywki najbardziej preferujesz, Grand Fantasia może zaoferować Ci coś wyjątkowego.

Podczas zabawy zyskasz potężnego sprzymierzeńca jakim jest Duszek (Sprite). Duszki różnią się od siebie umiejętnościami. Mogą pomóc Ci w zbieraniu materiałów oraz udostępnianiu kolejnych skili. Nadal czujesz niedosyt? Wypróbuj system gildii! Zbierz znajomych i stwórzcie silny zespół. Pnijcie się w rankingach, mierzcie się z innymi gildiami, korzystajcie ze wspólnego czata i wbijajcie kolejne poziomy swojej gildii! Im wyższy poziom tym więcej członków możecie do niej zaprosić.

Grand Fantasia posiada rozbudowany system tworzenia postaci. Grę rozpoczniesz od stworzenia indywidualnej postaci. Dobierz fryzurę, jej kolor oraz kolor oczu. Gdy rozpoczniesz rozgrywkę możesz skorzystać z systemu auto nawigacji (z pewnością metoda ta przypadnie do gustu leniuszkom). Zmierz się z różnymi potworami oraz eksploruj i odkrywaj kolejne terytoria morskie, leśne, pustynne itd. Całość okraszona klimatem rodem z westernów.

Szukasz lepszego ekwipunku? Ubijaj kolejne potworki! Wydropisz z nich specjalne przedmioty, które pomogą Ci w walce. Przedmioty te posiadają zindywidualizowane właściwości. Część z nich dedykowana jest do konkretnych questów, posiadają szereg ulepszeń, enchantów itd. Nie zapominaj o potionach! W końcu od nich rzadko zależeć będzie Twoje cyfrowe życie. Jeśli uzbierasz pokaźną liczbę różnych przedmiotów i nie będziesz miał co z nimi robić możesz udać się do domu aukcyjnego lub konkretnych NPC, gdzie sprzedasz zbędny ekwipunek.

Łowcy głów miejcie się na baczności! W zależności od wybranej klasy do Twojej dyspozycji będą różnego rodzaje cele. Bycie tropicielem to całkiem lukratywne zajęcie, które dodatkowo umożliwi Ci szybciej wbić kolejny poziom postaci. Co więcej, jest to jeden z idealnych sposobów na zabicie czasu oraz poznanie gry. Kończąc konkretne zlecenie otrzymasz losowo generowaną nagrodę.

Rozwijaj się, aby zyskać dostęp do mountów! Wraz z postępem historii oraz wyższymi poziomami możesz zaopatrzyć się w zwierzątko lub mecha... Mimo swojej westernowej koncepcji Grand Fantasia zawiera wiele intergatunkowych smaczków.

pełny opis gry
Screeny
Grand Fantasia screenshot1 Grand Fantasia screenshot2 Grand Fantasia screenshot3 Grand Fantasia screenshot4 Grand Fantasia screenshot5 Grand Fantasia screenshot6 Grand Fantasia screenshot7 Grand Fantasia screenshot8 Grand Fantasia screenshot9 Grand Fantasia screenshot10
Video

Grand Fantasia wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • 2.4 GHz Intel Pentium 4
 • 1 GB
 • nVidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9600
 • 4 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat