Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 1576 0
29.06.2017

Stary dobry Rockstar i stare dobre GTA!

Firma z Nowego Jorku jak zwykle nie zawiodła. Rockstar jak zwykle dał nam produkt niemalże kompletny w którym praktycznie brak niedociągnięć i głupich błędów. Świetnie napisane postacie. Od zagubionego w gangsterskim życiu Franklina przez bogatego Michaela pragnącego odpocząć na starość, po zwariowanego, można nawet powiedzieć nienormalnego Trevora. Świetna fabuła i niesamowity wielki tętniący życiem świat. Kończąc grę narzuca się jedno pytanie. Czy można zrobić jeszcze lepszą grę? Jest jeszcze świetny cały czas się rozwijający tryb online do którego dodawane są coraz to nowsze tryby gry sprawiające to że po skończeniu głównej kampanii możemy się jeszcze przez długi czas bawić.
Trzeba jeszcze dodać niezwykle intuicyjne sterowanie, piękną grafikę i genialną optymalizację wersji na PC!
Jak dla mnie produkt kompletny!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kampania nas wita powrotem do czasów gdy Trevor i Michael razem z ekipą prowadzili przestępcze życie. Gra cofa nas do feralnego napadu na bank podczas którego Michael "ginie" co oczywiście nie jest prawdą. Zgarnia cały łup i prowadzi niezwykle bogate życie. Dalej nie będę spojlerował. Gra wita nas mocnym uderzeniem na sam start co zachęca nas do dalszej gry bo chcemy więcej i więcej i nie chce nam się przestać grać. Połykamy fabułę jak alkohol podczas nocy Sylwestrowej, a jednak wciąż chcemy grać i zagłębiać się w szczegóły. Do tego dochodzi świetne sterowanie i intuicyjny model jazdy i strzelania. Z premierą wersji na konsole nowej generacji (PS4 i XBOX ONE) oraz PC do gry został dodany widok FPP (z pierwszej osoby) co tylko pozwala nam się bardziej wczuć i jest bardzo pomocne przy strzelaniu.
Przejdźmy do trybu ONLINE.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tryb Online wita nas wygodnym, a co najważniejsze przejrzystym kreatorem postaci w którym możemy dopieścić wszystkie szczegóły naszego bohatera którym będziemy bawili się w rozgrywce sieciowej. Niezwykle wiele trybów zabawy od napadów dzięki którym będziemy zarabiali pieniądze na nowe ubrania, mieszkania czy pojazdy po wyścigi, areny 1 na 1 czy wspólną grę na konsoli razem z kolegą. Możliwości jest tak naprawdę praktycznie nieskończona ilość! Regularnie do trybu online wydane zostają większe i mniejsze rozszerzenia umilające i powiększające możliwości o kolejne kilkadziesiąt czynności! Bardzo dobre serwery nie idealne, lecz na wysokim poziomie załatwiają przyjemność z rozgrywki na bardzo wysokim poziomie. Dochodzi jeszcze świetny system banujący oszustów. Można także utworzyć własną sesję ze znajomymi do której będą mogli dołączyć tylko i wyłącznie oni i nikt nie będzie wam przeszkadzał! Kolejny niesamowity atut tej gry!
Dziękuję za uwagę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jumper_02

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Warships Ciekawe bitwy morskie

Recenzja Janux
2

League of Legends Corki - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
4

Control - Recenzja Gry

Recenzja Kacper12361838
5

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
6

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
8

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
9

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
10

Roblox Kwadratowe Attack On Titan

Poradnik Fragorski
Chat