Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
0.0 0 440 0
29.06.2017

Stary dobry Rockstar i stare dobre GTA!

Firma z Nowego Jorku jak zwykle nie zawiodła. Rockstar jak zwykle dał nam produkt niemalże kompletny w którym praktycznie brak niedociągnięć i głupich błędów. Świetnie napisane postacie. Od zagubionego w gangsterskim życiu Franklina przez bogatego Michaela pragnącego odpocząć na starość, po zwariowanego, można nawet powiedzieć nienormalnego Trevora. Świetna fabuła i niesamowity wielki tętniący życiem świat. Kończąc grę narzuca się jedno pytanie. Czy można zrobić jeszcze lepszą grę? Jest jeszcze świetny cały czas się rozwijający tryb online do którego dodawane są coraz to nowsze tryby gry sprawiające to że po skończeniu głównej kampanii możemy się jeszcze przez długi czas bawić.
Trzeba jeszcze dodać niezwykle intuicyjne sterowanie, piękną grafikę i genialną optymalizację wersji na PC!
Jak dla mnie produkt kompletny!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kampania nas wita powrotem do czasów gdy Trevor i Michael razem z ekipą prowadzili przestępcze życie. Gra cofa nas do feralnego napadu na bank podczas którego Michael "ginie" co oczywiście nie jest prawdą. Zgarnia cały łup i prowadzi niezwykle bogate życie. Dalej nie będę spojlerował. Gra wita nas mocnym uderzeniem na sam start co zachęca nas do dalszej gry bo chcemy więcej i więcej i nie chce nam się przestać grać. Połykamy fabułę jak alkohol podczas nocy Sylwestrowej, a jednak wciąż chcemy grać i zagłębiać się w szczegóły. Do tego dochodzi świetne sterowanie i intuicyjny model jazdy i strzelania. Z premierą wersji na konsole nowej generacji (PS4 i XBOX ONE) oraz PC do gry został dodany widok FPP (z pierwszej osoby) co tylko pozwala nam się bardziej wczuć i jest bardzo pomocne przy strzelaniu.
Przejdźmy do trybu ONLINE.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tryb Online wita nas wygodnym, a co najważniejsze przejrzystym kreatorem postaci w którym możemy dopieścić wszystkie szczegóły naszego bohatera którym będziemy bawili się w rozgrywce sieciowej. Niezwykle wiele trybów zabawy od napadów dzięki którym będziemy zarabiali pieniądze na nowe ubrania, mieszkania czy pojazdy po wyścigi, areny 1 na 1 czy wspólną grę na konsoli razem z kolegą. Możliwości jest tak naprawdę praktycznie nieskończona ilość! Regularnie do trybu online wydane zostają większe i mniejsze rozszerzenia umilające i powiększające możliwości o kolejne kilkadziesiąt czynności! Bardzo dobre serwery nie idealne, lecz na wysokim poziomie załatwiają przyjemność z rozgrywki na bardzo wysokim poziomie. Dochodzi jeszcze świetny system banujący oszustów. Można także utworzyć własną sesję ze znajomymi do której będą mogli dołączyć tylko i wyłącznie oni i nikt nie będzie wam przeszkadzał! Kolejny niesamowity atut tej gry!
Dziękuję za uwagę.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Jumper_02

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
8

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
9

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
10

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
Chat