Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
0.0 0 261 0
29.06.2017

Stary dobry Rockstar i stare dobre GTA!

Firma z Nowego Jorku jak zwykle nie zawiodła. Rockstar jak zwykle dał nam produkt niemalże kompletny w którym praktycznie brak niedociągnięć i głupich błędów. Świetnie napisane postacie. Od zagubionego w gangsterskim życiu Franklina przez bogatego Michaela pragnącego odpocząć na starość, po zwariowanego, można nawet powiedzieć nienormalnego Trevora. Świetna fabuła i niesamowity wielki tętniący życiem świat. Kończąc grę narzuca się jedno pytanie. Czy można zrobić jeszcze lepszą grę? Jest jeszcze świetny cały czas się rozwijający tryb online do którego dodawane są coraz to nowsze tryby gry sprawiające to że po skończeniu głównej kampanii możemy się jeszcze przez długi czas bawić.
Trzeba jeszcze dodać niezwykle intuicyjne sterowanie, piękną grafikę i genialną optymalizację wersji na PC!
Jak dla mnie produkt kompletny!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kampania nas wita powrotem do czasów gdy Trevor i Michael razem z ekipą prowadzili przestępcze życie. Gra cofa nas do feralnego napadu na bank podczas którego Michael "ginie" co oczywiście nie jest prawdą. Zgarnia cały łup i prowadzi niezwykle bogate życie. Dalej nie będę spojlerował. Gra wita nas mocnym uderzeniem na sam start co zachęca nas do dalszej gry bo chcemy więcej i więcej i nie chce nam się przestać grać. Połykamy fabułę jak alkohol podczas nocy Sylwestrowej, a jednak wciąż chcemy grać i zagłębiać się w szczegóły. Do tego dochodzi świetne sterowanie i intuicyjny model jazdy i strzelania. Z premierą wersji na konsole nowej generacji (PS4 i XBOX ONE) oraz PC do gry został dodany widok FPP (z pierwszej osoby) co tylko pozwala nam się bardziej wczuć i jest bardzo pomocne przy strzelaniu.
Przejdźmy do trybu ONLINE.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tryb Online wita nas wygodnym, a co najważniejsze przejrzystym kreatorem postaci w którym możemy dopieścić wszystkie szczegóły naszego bohatera którym będziemy bawili się w rozgrywce sieciowej. Niezwykle wiele trybów zabawy od napadów dzięki którym będziemy zarabiali pieniądze na nowe ubrania, mieszkania czy pojazdy po wyścigi, areny 1 na 1 czy wspólną grę na konsoli razem z kolegą. Możliwości jest tak naprawdę praktycznie nieskończona ilość! Regularnie do trybu online wydane zostają większe i mniejsze rozszerzenia umilające i powiększające możliwości o kolejne kilkadziesiąt czynności! Bardzo dobre serwery nie idealne, lecz na wysokim poziomie załatwiają przyjemność z rozgrywki na bardzo wysokim poziomie. Dochodzi jeszcze świetny system banujący oszustów. Można także utworzyć własną sesję ze znajomymi do której będą mogli dołączyć tylko i wyłącznie oni i nikt nie będzie wam przeszkadzał! Kolejny niesamowity atut tej gry!
Dziękuję za uwagę.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Jumper_02

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

MovieStarPlanet MSP DARMOWY VIP? TAK!!!!!!

Video Qukiseq
3

Overwatch - Po Lekkim Doświadczeniu

Video DEADSHUTFIRE
4

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
5

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
6

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
7

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
8

Big Farm Big Farm - Być jak farmer

Recenzja Kamil_1113
9

Najdziwniejsze symulatory 2

Recenzja Typowypolak nr 1
10

Garry's Mod (B2P) Poradnik dla poczatkujacych w garrs modzie

Poradnik ENZO_GAEMING123
Discord