Jak to działa

Horzer

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Horzer

Horzer to gra, która przeniesie Cię do wspaniałego świata koni, którymi możesz się opiekować, ćwiczyć je, a nawet brać udział w ekscytujących wyścigach! Wychowaj swojego konia i wsiądź na jego grzbiet!

Na samym początku staniesz przed wyzwaniem wybrania swojego pierwszego konia, którym się zaopiekujesz. Do Twojej dyspozycji zostanie oddanych wiele opcji związanych z końmi, począwszy od ich hodowli, aż po trening umiejętności do wyścigów i wiele, wiele innych.

Podejmuj się serii zadań dostępnych w Twojej stajni - pomogą Ci one przejść pierwsze kroki w Horzerz, a kiedy będziesz już gotów, zostanie Ci powierzona całkowita opieka nad koniem. Wszelkie wykonywane czynności mają miejsce w trakcie czasu gry - każda gra ma 12 godzin, ale jeśli chcesz, możesz użyć specjalnej klepsydry, aby przejść do kolejnego dnia. Pamiętaj, że za każde zalogowanie w grze otrzymasz specjalne nagrody.

Umiejętności swoich koni możesz ćwiczyć najefektywniej w przeznaczonych do tego ośrodkach, które należą do pozostałych graczy, a Ty sam możesz stworzyć jeden z nich. Każdy ośrodek podlega ocenie i znajduje się później na wybranym miejscu w rankingu. Może pora na to, aby Twój stał się numerem jeden?

W grze Horzer dostępne są dwie waluty - monety i tzw. Premki. Oba środki płatności możesz wykorzystać w celu kupna jedzenia dla swojego konia, siana oraz opłacenia jego treningu. Premki to z kolei waluta specjalna, która służy do kupowania specjalnych przedmiotów i nabywania rzadkich gatunków koni.

Gotowy, aby założyć własną stadninę?

pełny opis gry
Screeny
Horzer screenshot1 Horzer screenshot2 Horzer screenshot3 Horzer screenshot4 Horzer screenshot5 Horzer screenshot6 Horzer screenshot7 Horzer screenshot8 Horzer screenshot9 Horzer screenshot10
Video

Horzer wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat