Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 2 656 0
14.02.2018

Howrse, czyli przygoda w najlepszej wirtualnej stajni.

Howrse to gra przeglądarkowa dostępna zarówno na PC jak i urządzenia mobilne z systemem ANDROID jak i IOS. Gra dedykowana przede wszystkim dla mlodzieży ale nie tylko oni mogą znaleźć coś dla siebie w grze. Próg wejścia jest dość niski, po wejściu do gry wita nas "pomocnik" z krótkim samouczkiem. Opowiada nam o podstawowych mechanikach gry, i zasadach bez znajomości, których będzie ciężko nam w późniejszych etapach. Producent to znany UBISOFT. Znacie? Każdy to zna. Wiecie zapewne że gry robić potrafią chociaż gra pochodzi z 2005 r. to nadal jej jakość jest naprawdę dobra. Naprawdę trudno zrobić symulator przeglądarkowy który przyciągnie tyle graczy. Gra jest oczywiście Free to play a drobne mikropłatności są raczej opcjonalne niż uniemożliwiające zajęcie górnych "oczek" w rankingu globalnym.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra daje nam szansę zostać właścicielem niewielkiej stajni, wybieramy jednego z wielu koni spośród ogromnej liczby ras, maści czy płci. Naszym zadaniem jest zajęcie się wierzchowcem by nic mu nie brakowało. Woda, przekąski czy higiena i zdrowie naszego podopiecznego jest bardzo ważną sprawą gdyż nasz koń może nawet umrzeć. Gdy dorośnie możemy wystawiać go w wyścigach. A tych jest naprawdę multum, zawody w kłusie, galopie po terenie górzystym i równym. Po zdobyciu gotówki mamy możliwość kupowania następnych koni ale nie tylko są również jednorożce oraz peqazy. Chociaż brzmi to trochę niewiarygodnie, to mimo tych małych szczegółów gra jest naprawdę realistyczna. A troska o naszego pupila jest tylko z pozoru łatwa. jeśli zaniedbamy naszego konia, będzie on coraz słabszy i trudno będzie go wykurować a co się z tym wiąże nie przetrwa i będziemy musieli go pożegnać. Więc aktywność w grze to najważniejsza sprawa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli chodzi o samą opinie jest ona dość nierówna, z jednej strony mamy naprawdę świetny symulator zajmowania się koniem, ale z drugiej strony nie jestem pewien czy taka gra jest w stanie przyciągnąć na dłużej hardkorowych gracz. Gracz oczekuje zazwyczaj emocji, rzeczy i sytuacji, które nie mają szans przydarzyć się mu w życiu. Natomiast otrzymujemy nie do końca produkt dopasowany do takiego odbiorcy. Howrse jest dobrą grą w swoich realiach. Bardzo odprężająca prosta z jasnymi zasadami. Nie wymagająca "skilla" czy jakiś większych umiejętności. Przyjemnie ogląda się jak nasz źrebak wyrasta na dorosłego konia. Jak małe nieporadne zwierzątko wyrasta na mistrza kolejnych wyścigów. Gra dobra ale nie najlepsza. Gra do polubienia ale na pewno nie przez każdego. Gra przede wszystkim spisuje się w swoich kategoriach. Dam ocenę 8/10 przed mały krąg zainteresowania u hardkorowych graczy ale gra bardzo relaksująca i przyjemna dla oka. Pozdrawiam
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Rescraft

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
8

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
9

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
10

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Poradnik JestemKacper
Chat