Jak to działa

Infestation: The New Z

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Infestation: The New Z

Chcesz zagrać w fascynującą, survivalową grę typu Open World Shooter? A może uwielbiasz dynamiczne pojedynki PvP w różnych trybach oraz na wielu mapach? Odpal Infestation: The New Z i zostań ostatnim, który… przetrwa!

Infestation: The New Z to darmowa gra z wieloma trybami rozgrywki. Rozwój oraz zmiany postaci, jakie odbywają się w tej emocjonującej grze, kierowane są opiniami i sugestiami graczy. Będziesz mógł zatem wypróbować aż trzy odmienne i darmowe tryby i to… w jednej grze! Jeżeli chciałbyś spróbować zawalczyć o wygraną i jakimś cudem utrzymać się przy życiu jako jedyny gracz na mapie, koniecznie włącz tryb battle royale! Zaczniesz z zupełnie niczym, ale zbierane po drodze przedmioty pozwolą Ci zabijać innych i być może… przetrwać! Pnij się w górę rankingu ELO i zostań… najlepszym graczem ze wszystkich! Zbieraj przedmioty, ulepszaj je i przetrwaj w tym ogromnym, otwartym dla wszystkich graczy świecie. Szukaj ze znajomymi najlepszych miejsc do gromadzenia swoich zapasów. Musisz jednak być bardzo ostrożny! Możesz bowiem natrafić też na groźne… zombie! Ta niezwykła gra survivalowa pozwoli Ci doświadczyć również tradycyjnego PvP – dostaniesz więc wybór pomiędzy tradycyjną większą mapą, a mniejszą, nastawioną na szybką i zamkniętą w małej przestrzeni rozgrywkę. Większość przedmiotów jest wszędzie łatwo dostępna, co umożliwi grać na wiele sposobów. Już wiesz, na jakiej mapie stoczysz bój?

Zbieraj zasoby, handluj z innymi graczami, tocz batalie i… przetrwaj w otwartym świecie Infestation: The New Z!

pełny opis gry
Screeny
Infestation: The New Z screenshot1 Infestation: The New Z screenshot2 Infestation: The New Z screenshot3 Infestation: The New Z screenshot4 Infestation: The New Z screenshot5 Infestation: The New Z screenshot6 Infestation: The New Z screenshot7 Infestation: The New Z screenshot8 Infestation: The New Z screenshot9 Infestation: The New Z screenshot10
Video

Infestation: The New Z wymagania

 • Windows 7 64-bit SP1
 • AMD A8 3870 3,6 Ghz or Intel Core i3 2100 3.1Ghz
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870
 • 10 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat