Jak to działa

Kamihime PROJECT R

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Kamihime PROJECT R

Czas na kolejną, erotyczną grę w stylu RPG! Jeżeli chcesz zatracić się bez końca w tej sprośnej propozycji, koniecznie odpal Kamihime Project R i pozwól sobie na odrobinę… rozkoszy. Zostaniesz przeniesiony do cywilizacji magii technologii, która zniszczona została przez Ragnaroka – teraz są tu tylko same… ruiny. Siły ciemności przybierają znów na mocy, próbując wywołać kolejny kataklizm – i tylko Ty będziesz mógł temu zapobiec! Ale, jak? Przyda się boska moc Kamihime!

Razem ze swoją przyjaciółką Alyssą odnajdziecie Urządzenie, jakie pozwala na aktywowanie międzywymiarowych bram i przemierzane kuli ziemskiej. Waszym zadaniem będzie zebranie Kamihime i przygotowanie się do bitwy – tylko w ten sposób możecie zapobiec katastrofie! Przed Tobą liczne bitwy i spotkania z postaciami anime, inspirowanymi mitologicznymi bohaterami. Możesz zagrać z kim chcesz i… skąd chcesz. Linia fabularna jest napakowana wartką akcją, a także rozrywką z wieloma poziomami oraz przeszkodami. Oczywiście, rozgrywka będzie tylko czystą… przyjemnością. Możesz zrobić tam bowiem naprawdę wiele, a sprośne obrazki podsycać będą kolejne wydarzenia następujące na każdym poziomie rozgrywki. I tak, możesz się od tych obrazków uzależnić! Bo Kamihime Project R to nie tylko szalenie wciągająca zabawa, ale i przyprawiająca o stwardnienie „tu i tam” gra – przyjemne z pożytecznym, prawda?

Daj się wciągnąć w erotyczny świat Kamihime Project R już dziś na bananki.pl! Poczuj, jak smakuje prawdziwa wygrana i… zapewnij sobie wiele godzin przyjemności!

pełny opis gry
Screeny
Kamihime PROJECT R screenshot1 Kamihime PROJECT R screenshot2 Kamihime PROJECT R screenshot3 Kamihime PROJECT R screenshot4 Kamihime PROJECT R screenshot5 Kamihime PROJECT R screenshot6 Kamihime PROJECT R screenshot7 Kamihime PROJECT R screenshot8 Kamihime PROJECT R screenshot9 Kamihime PROJECT R screenshot10
Video

Kamihime PROJECT R wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat