Jak to działa

Knights

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Knights

Lubisz tradycyjne gry, w których możesz stale rozwijać swoje umiejętności? Knights jest rozgrywką klasyfikowaną jako tekstowa gra przeglądarkowa. Pozwala ona wcielić się w jedną z dziewięciu dostępnych ras. Czeka na Ciebie bardzo rozbudowany system zadań, który zapewni godziny niesamowitej zabawy. Oprócz głównych, możesz także podjąć się ponad… 80 pobocznych misji o różnym stopniu trudności. Pamiętaj jednak, że cel jest jeden – zdobyć tytuł Hrabiego, Margrabiego albo… Lorda!

Pojedynkuj się z potworami, pozyskuj cenne przedmioty (uzbrojenie, talizmany czy skrzynie), gromadź niezbędne narzędzia do pracy i inne fanty. Po zdobyciu odpowiedniego poziomu możesz z kolei rozejrzeć się za wybraną gildią, która zapewni Tobie wsparcie w dalszej rozgrywce. Zostanie członkiem gildii uprawniać Cię będzie do uczestnictwa w licznych wyprawach z przyjaciółmi, a także teleportacji przez specjalne portale – dzięki nim znajdziesz się w zupełnie odległej krainie! W mieście raz w miesiącu odbywają się wybory na króla – jego zadaniem jest organizowanie eventów i zarządzanie finansami miasta. W grze możesz również walczyć w koloseum bądź arenie – pamiętaj, że każda bitwa zwiększa Twoje umiejętności! Warto też zdobywać narzędzia pracy, ponieważ dzięki nim można wykonywać misje poboczne – a za nie również należą się dość ciekawe… nagrody.

Wystaw swój stragan w dzielnicy handlowej, spróbuj szczęścia w grach hazardowych i walcz o cenne nagrody w… kości. Warto też odwiedzić karczmę, aby poznać historie innych uczestników. Na co czekasz? Świat Knights potrzebuje takiego gracza!

pełny opis gry
Screeny
Knights screenshot1 Knights screenshot2 Knights screenshot3 Knights screenshot4 Knights screenshot5 Knights screenshot6 Knights screenshot7 Knights screenshot8 Knights screenshot9 Knights screenshot10
Video

Knights wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat