Jak to działa

Last Chaos

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Last Chaos

Jest to niezwykle rozbudowana i nowoczesna gra typu MMORPG, która oczaruje Cię już od samego początku rozgrywki. Przez wiele lat utworzyły się tutaj trzy światy – Kraina Mroku, Ląd Blasku oraz Iris. Krainy te żyły równolegle, nie mieszając się we własne sprawy. Jednak z czasem władcy światów zaczęli się sprzeczać, przez co rozpoczęła się epicka konfrontacja sił, okres burzliwych wojen, niezliczonych zdrad i… wielkiego rozlewu krwi. Czy zdołasz tu… przetrwać?

Każda postać charakteryzuje się zestawem czterech głównych atrybutów oraz specjalnymi zdolnościami specjalnymi, zależnymi od wybranej profesji. Możesz zostać jedną z kilku przedstawicieli sześciu różnorodnych ras – Tytanem, Rycerzem, Magiem, Uzdrowicielem, Łotrzycą lub Summonerem. Zawładnij swoją postacią, wybierając specjalizację… i stań się bohaterem! Na każdym poziomie otrzymasz dostęp do nowej palety questów, będziesz mógł także stale rozwijać swego herosa w różnych zdolnościach. Nie brakuje oczywiście terenów i lochów otwartych dla graczy z całego świata! Możesz także tworzyć tu rozległe gildie, w ramach których współpracują postacie kierowane zarówno przez graczy, jak i przez… serwer. Co ważne, nie będziesz nigdy skazany na podróżowanie po świecie w samotności – zawsze możesz liczyć na wiernego, zwierzęcego towarzysza (smoka lub konia). Fantastyczny świat Last Chaos czeka na Ciebie!

Jeżeli jesteś odkrywcą i lubisz przygody, koniecznie przeczesuj liczne jaskinie i podziemia, zdobywając wspaniałe skarby. Zwiększaj poziom swojego towarzysza, ewoluuj go i daj się wciągnąć w niesamowity świat Last Chaos już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Last Chaos screenshot1 Last Chaos screenshot2 Last Chaos screenshot3 Last Chaos screenshot4 Last Chaos screenshot5 Last Chaos screenshot6 Last Chaos screenshot7 Last Chaos screenshot8 Last Chaos screenshot9 Last Chaos screenshot10
Video

Last Chaos wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat