Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 261 0
07.11.2017

Gra na supporcie (patch 7.21)

Jako main supportów, dzielę postacie z tej roli na dwie grupy: Ardent i Tank. Osobiście wolę grę tankami, lecz czasami zdarzy się zagrać słynną soraką czy lulu. Moją przygodę z ligo lego zacząłem około 2015, pograłem z pół roku i odstawiłem. Ponownie zainteresowałem się grą w listopadzie/grudniu 2016 roku. Wiedziałem że nie jestem dobrym graczem, więc słysząc wszędzie o tym jakim bronz jest elo hellem postanowiłem nie grać meczy rankingowych. Od początków interesowała mnie gra wsparciem (kiedy zaczynałem grać, pickowałem alistara, czasami supportowałem topa i budowałem Wit's Enda i 5x Warmogs XD). Moim pierwszym "poważnym" wyborem na grę na tej roli była Lux (wtedy jeszcze myślałem że tak się gra), w mojej opinii nie szło mi najgorzej. Moimi aktualnymi mainami są m.in. Braum, Blitz, Thresh jak i wyżej wspomniane lulu i soraka.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Meta, czyli coś, czego należałoby się trzymać, jeśli chcesz podwyższać swoje umiejętności, jak i rangę. Podzieliłem postacie na parę grup:
Najlepsze: Soraka, Janna, Lulu
Mocne: Sona, Taric, Blitz, Thresh, Nami
Dobre: Leona, Alistar, Rakan, Morgana
Przeciętne: Braum, Tahm Kench
Jeśli jesteś typem gracza, który woli grać własnymi pickami, nie bój się. Czasami takowa postać może być lepsza niż postać w mecie, ale pamiętaj, jak chcesz przetestować jakąś postać, polecam gry normalne. Najlepszym przykładem na "odstawanie" od mety w mojej opinii jest kanał na youtubie "BunnyFuFuu"- jest to amerykański zawodowy gracz, należący do Cloud 9. Na swoich filmach gra na supporcie postaciami nawet jak Garen, Rammus, Trynda czy Pantheon i co ciekawe - wychodzi mu to, a co więcej, carruje gry. Czyli raz jeszcze: jeśli chcesz, trzymaj się mety, ale nie jest to wymuszone!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra Tankami:
W fazie linowej staraj się stać z przodu, lecz kiedy trzeba- wycofaj się. Kiedy w końcu zauważysz pingi od junglera o ganku, jesteś osobą która musi takowego "przygotować" - w tym momencie musisz dobrze się skoordynować z junglerem i zestunować/zrootować przeciwnika w odpowiednim momencie. Jeśli nie ma najmniejszych szans na ganka, czekaj na pingi od adc, lub sam go zainformuj że jest dobry moment na walkę. Jeśli walkę przegracie, daj swojemu adc farmić pod wieżą i czekaj na ganka. W late gamie stój na front linie, inicjuj walki, warduj. Próbuj nie oddalać się od swojego adc, ponieważ bardzo często jest to powodem przegranej.
Gra "Ardentami"
Nie ma dużej róznicy w grze ardentów i tanków. W fazie liniowej musisz jednak stać z tyłu, shieldować kiedy widzisz lecącego spella w kierunku sojusznika. Kiedy mocno wygrywasz linię, musisz zagrać bardziej ofensywnie, oddzielając przeciwnika od minionów. Podczas teamfightów nie wchodź w centrum walki, stój z tyłu ciągle nakładając tarcze. Jak sama nazwa wskazuje - po 1 powrocie do bazy zaczynasz składać ardenta.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Lyde

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Recenzja Gry Unturned

Recenzja Kamil135
2

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
3

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
4

Najciekawsze premiery marca 2019!

Video Namirt
5

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
6

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
7

World of Tanks Polskie drzewko w World of Tanks !

Recenzja kuba1224
8

CSGO Prime (B2P) M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Poradnik JestemKacper
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Czy Saints Row The Third jest warte uwagi w 2017 roku?

Recenzja BLAZEJ1
Discord