Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2392 0
19.07.2017

Ilaoi potęga topa na soloq!

Witam
Szukasz mocnego toplanera coś jak renekton, darius z tym, że chcesz coś co nie będzie banowane? Illaoi będzie w sam raz! To, że dostała nerfy nie spowodowało, że jakoś osłabła a dzięki temu stała się open więc można ją prawie w każdej grze wziąć. Illaoi potrafi zdominować topa do takiego stopnia, że przeciwny jungler, który nie będzie cię gankował w early game i przyjdzie za późno będziesz miał szanse na double killa jeśli nauczysz się nią grać. Trzeba wiedzieć, że Illaoi łatwo jest ograć bo bez macek nie robi obrażeń tak więc trzeba to mieć całą grę na uwadze i obserwować linie lub miejsce gdzie zamierzamy walczyć czy mamy macki by móc masakrować przeciwnika. W porównaniu do Renektona lub Dariusa jest mniej obecnie banowana właśnie na rzecz poprzednich toplanerów o jakich wspomniałem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Build tak jak w przypadku Renektona i Dariusa musi mieć obrażenia, przeżywalność i tyle dalej masakrujemy. Buty tylko tabi lub mercury zależnie od tego jakie przeciwnik robi obrażenia czy magiczne czy fizyczne. Jeśli wygrywamy mocno linie możemy lecieć w hydre tytaniczną tą z hp i ad aby zwiększyć trochę przeżywalność ale i obrażenia. Sterak jest świetny na tej postaci więc warto to składać praktycznie w każdej grze. The black Cleaver daję nam przebicie pancerza więc bardzo się przydaję jeśli przeciwnik boi się naszych obrażeń i składa pancerz. Spirit Visage składamy tylko i wyłącznie jeśli w enemy są postacie robiące obrażenia magiczne. Randuin Omen na postacie bazujące na krytach więc pewnie dopiero go złożymy jak zejdziemy z linii. Warto brać zamiast teleportu podpalenie aby zabijać przeciwnika jak i może junglera.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Grając Illaoi warto od razu iść na linie aby nasze macki już z naszej pasywy wyskakiwał i tu jest problem bo czasami musimy pomóc naszemu junglerowi przez co mamy z deka lipę. Jak tylko mamy mackę staramy się ją bronić jeśli przeciwnik będzie próbował ją niszczyć zabieramy mu z e dusze i bijemy ją z w i q. Warto pamiętać, że q nie potrzebuję macek jest to skillshot więc fajnie się tym obija natomiast w zadaję jakieś obrażenia ale jeśli w pobliżu jest macka są one zdecydowanie większe niż bez. R to jest dopiero sztos umiejętność. jeśli w okręgu trafimy na jak największą liczbę championów tyle dostajemy macek dzięki czemu po odpaleniu r i wciśnięciu w wszystkie przywołane macki atakują dany cel jest to świetne gdy przychodzi enemy junglery wtedy idziemy w krzaki jeśli mamy tam mackę odpalamy r potem w i bardzo często wchodzi double kill.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins - czyli jak zacząć?

Tutorial Gremlininio
2

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
3

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
4

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
5

Eldarya Eldarya - Świat pełen magi

Recenzja Weronikamis
6

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
7

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
8

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
9

Fortnite - Jak grać lepiej? Poradnik budowania. Poradnik 1

Poradnik Dawid81771
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Fame na MSP

Poradnik Lolz1232
Chat