Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1822 0
02.07.2017

Karthus press R to win!

Witam
Chciałbym przedstawić midlanera, który robi robotę w late game. Gra karthusem w początkowych fazach gry skupia się głównie na farmieniu dlatego nie powinno się go pickować na agresywnych assasynów a jak już jesteśmy skontrowani to bierzemy barierę aby nie ginąć zbyt dużo. Karthus jest niedocenianą postacią w solo pomimo tego, że ma masywnego R robiącego w late game duży dmg oraz dlatego, że nie powinno się go grać gdy przeciwnicy mają sorakę, która kontruje jego R swoim masowym healem. Grając Karthusem trzeba uważać gdy przeciwnik ma agresywnego junglera np. Lee ciężko jest uciec Karthusem więc warto wardować mida aby nie ginąć dużo bo w innym razie nie będziemy użyteczni dla naszego teamu. Pickując Karthusa powinno się być nastawionym na długą grę więc jeśli mamy championy w teamie early gameowe jego wybór może nie być najlepszy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Składamy jako 1 item Rod of Ages. Dostajemy co parę minut dodatkowe ap hp i mane a teraz pasyw Rod of Ages został tak zmieniony, że dostajemy manę gdy otrzymujemy obrażenia tak więc bardzo użyteczna pasywa dla naszego e. Zhonya przydaję gdy gramy na jakiegoś midlanera zadającego obrażenia ad ale nawet jeśli nie gramy na taką postać warto mieć ten item aby w czasie teamfightu wcisnąć e potem zhonya dzięki czemu nie możemy zostać sfocusowani a i tak zadajemy obrażenia. Void Staff się przydaję gdy przeciwnicy zaczynają budować odporność na magię(mr). Rabadon Deathcap wiadomo gdy brakuję obrażeń więc jak najbardziej ok aby nasza ereczka zadawała więcej dmg. Liandry zależy daje hp ap i podpala więc też może być ok. Buty tak jak na każdego maga czyli Sorcerki no ewentualnie Ionian na cd też są nienajgorsze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przebieg gry karthusem jest prosty. Farmimy, staramy się nie ginąć więc dobrze jest nie pushować zbytnio przy pomocy e a najlepiej farmić przy pomocy q i pamiętać o tym, że gdy dobijamy miniony odzyskujemy trochę many. Obserwujemy mapę i to jest bardzo ważne na karthusie nie tylko dlatego abyśmy nie zostali zgankowani ale przede wszystkim dlatego abyśmy mogli odpalić nasze r by coś zabić lub pomóc naszym sojusznikom.
Gdy widzimy, że znika pasek hp u któregoś z naszych sojuszników a my mamy możliwość cofnąć się na linii w bezpieczne aby nie zginąć gdy będziemy patrzeć na mapę używamy nasze r ponieważ pomoże to w wymianie naszemu sojusznikowi i nawet jeśli nie zabijemy a dostaniemy asystę jest jak najbardziej ok. Grunt to pamiętać o tym gdy nasze r jest aktywne i nie trzymać jej do momentu gdy będziemy mieli pewność, że kogoś zabijemy tylko używamy nawet gdy nasi sojusznicy się biją.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Jak zdobywać złoto w World of Tanks

Tutorial Vlorex
2

World of Tanks Recencja trybu Natarcie w World of tanks

Recenzja csgoskiny_
3

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
4

Garry's Mod (B2P) Jak to jest z tymi mapami?

Poradnik Natalia280
5

Dark Orbit Poradnik dla nowych graczy

Poradnik Pizcat
6

Garry's Mod (B2P) Recenzja Garry's Mod-a (B2P)

Recenzja Karicoo
7

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
8

War Thunder Recenzja gry War Thunder.

Recenzja Bax04
9

Shakes & Fidget Od wielu lat na topie, czyli krótko o Shakes & Fidget

Poradnik BIBIEM
10

Agar io Agar.io - prosty poradnik

Poradnik KorQYT
Chat