Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2025 0
03.11.2017

League of Legends - RECENZJA

Witam Cię droga czytelniczko / drogi czytelniku. Wybaczcie, że każdą recenzję rozpoczynam w ten sam sposób, ale nie mogę wymyślić nic lepszego :P W tym artykule chciałbym zrecenzować wam grę League Of Legends i powiedzieć o niej kilka słów. Zapraszam do lektury :)


Zacznijmy oczywiście od rzeczy podstawowej, czym jest League Of Legends. LoL jest typowym przedstawicielem MOBA z elementami strategii oraz zręcznościówki. Nie ma chyba na świecie gracza, który o tej grze nie słyszał. Warto także dodać, że LoL jest całkowicie za darmo, i nie wymaga żadnych dodatkowych płatności w grze. Nie jest także Pay2win, co jest oczywiście dużym plusem. Nasuwa się pytanie, czym LoL zasłużył sobie na taką sympatię graczy? Czym wyróżnia się na tle innych gier MOBA, oraz co sprawia, że gra w nią tylu graczy? Czytajcie :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W wielkim skrócie. Aby wygrać rozgrywkę w League Of Legends, należy zniszczyć Nexus wroga, który jest strzeżony przez 3 wieże na każdej linii, 3 inhibitory oraz dwie wieże bezpośrednio obok niego. Nie jest to takie proste jak się wydaje. Gra jest skonstruowana tak, aby trwała minimum 20 minut (wyjątkiem jest wcześniejsze poddanie się lub remake, jeżeli gracz nie dołączył do gry). Wielu ludzi uważa, że LoL jest bez sensu. Dlaczego? Po każdej rozgrywce trzeba zaczynać wszystko od początku, kupować itemki, levelować postać. Według mnie jest to świetne rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ w grze oceniane są nasze umiejętności oraz czucie gry, a nie zainwestowany czas. Nie jest to tak to końca prawdą, bo przecież im dłużej gramy, tym więcej umiemy, prawda? Osobiście gram w LoLa około 2-3 lat. Przez ten czas osiągnąłem Platynę lll na rankedach solo, co jest według mnie świetnym wynikiem (zważając na to, że w poprzednim sezonie miałem Silvera :D). Zapraszam do podsumowania =)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując. Liga legend oferuje nam:
- Świetną zabawę samemu oraz z przyjaciółmi
- Ponad 150 grywalnych, zróżnicowanych postaci
- Mnóstwo eventów mniejszych, większych (Riot Games jest naprawdę jedną z niewielu firm, która tak sukcesywnie i sumiennie dba o swoją produkcję)
- Zawsze pomocny Support, który odpowie na nasze pytania, pomoże w rozwiązaniu problemów
- Tutaj chciałem wspomnieć o nieco kontrowersyjnej rzeczy. Otóż, aby odblokować wszystkie postacie w grze za Punkty zasług (punkty, które otrzymujemy po każdym meczu, nie zależnie od jego wyniku), należy spędzić w LoLu PONAD 150 DNI BEZ PRZERWY (GRAJĄC). Czy to dobrze, czy to źle? Nie wiem, ale wypowiem się (Hehe :d). Według mnie to dobrze. Dlaczego? Otóż nie prędko będziemy mogli powiedzieć, że nie mamy w LoLu co robić, na co zbierać, będziemy obierać postacie za nasze cele, a włożona praca na zarobienie PZ będzie nagradzana grą naszym wymarzonym championem. Mam nadzieję że pomogłem, i chociaż jedna z osób która przeczytała tą recenzję do końca, zdecyduje się zagrać w Ligę, i zobaczyć o co tyle krzyku :) Żegnam się z wami, cześć :)
Freo
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PoProstuFreo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
2

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
3

Roblox Roblox - Kreator gier dla wszystkich

Recenzja kret9955
4

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
5

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
6

Minecraft Recenzja gry Minecraft!! Kup już teraz!

Recenzja xahnoed_essa
7

Metin2 Poradnik: Jak Szybko Wbić Level w Metin2

Poradnik baxre2
8

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
9

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Roblox Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Poradnik Bananek2012
Chat