Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 199 0
30.01.2018

Ponury żniwiarz z rifta /thresh/ e.1

Witam w moim poradniku do jednego z najbardziej uniwersalnych supportów jakim jest thresh. Dość często jest on w mecie ponieważ może on dobrze zainicjować i uratować przyjaciół z drużyny w razie niebezpieczeństwa za pomocą latarni. Dzięki zbieraniu dusz może on się w nieskończoność skalować, a masa cc jaką posiada powoduje, że często gdy dorwie się do jakiegoś miękkiego celu ten cel nie poruszy się lub poruszy się bardzo wolno.
1. RUNY. Obrazek z zalecanymi z mojej strony zamieszczam pod spodem. Czemu akurat takie? To proste aftershock sprawia, że każde nasze hardcc (czyli q i e ) zadaje obrażenia wokół nas po jakimś czasie. Można najwyżej zmienić ostatnią runę z 1 drzewka na tą, która daje nam hp gdy stwory giną naokoło nas. Co do drugiego drzewka bierzemy albo dominację jak na obrazku żeby mieć zombie warda i tym samym lepszą wizję dookoła linii, albo inspiracje aby mieć darmowe buty i dodatkowe CDR.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2.PRZEDMIOTY. Startujemy z tarczą targonu albo z monetką jeśli boimy się że nasz adc nie będzie nam oddawał potworów żeby naładować targona. Zawsze staramy się zbudować solari aby mieć dodatkową tarczę dla sojuszników i Przysięgę rycerską żeby zwiększyć naszą synergię z ADC. Co do reszty itemów ja bardzo lubię kupować odkupienie, które daje nam dodatkowe leczenie dla drużyny lecz niestety gdy je kupujemy np na 3 item to przez pewien czas (w okolicach kupienia tego przedmiotu) nie jesteśmy na tyle twardzi żeby tankować w walkach drużynowych i wychodzić z tego żywi. Buty kupujemy w zależności od drużyny przeciwnej. Jeśli ma ona dużo obrażeń magicznych i/lub cc kupujemy merce, które dają nam odporność na magię i skracają czas trwania cc. Jeśli wrogowie mają dużo ad postaci lub jakiś assasyn często do nas wpada kupujemy tabi. Tak samo resztę przedmiotów dopasowywujemy do przeciwnika na czego temat napisze może osobny artykół.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. GRA NA LINI. Na początku dajemy sobie pkt w e i staramy się w miarę możliwości obijać przeciwnika, oczywiście tak aby nie atakowało nas zbyt dużo stworów. Staramy się z adc obijać na początku miniony aby zdobyć 2 lvl szybciej od przeciwnika. Na 2 poziomie wysuwamy się agresywnie do przodu gdyż mamy już q i e jesteśmy jedną z najsilniejszych postaci na tym poziomie. Jeżeli przeciwnik wysunie się na tym lvl zbyt daleko wbijamy w niego z naszym adc i zabijamy lub zmuszamy do wycofania do bazy. Następne pare lvl nie jest aż takie mocne aż do 6 poziomu gdyż nasze ulti daje bardzo dużą przewagę ( daje 99% slowa). Cały czas staramy się utrzymywać wizję na rzece i w treebushu aby wrogi leśnik nie mógł nas zaskoczyć, a gdy wasz dżungler zbliża się do 6/7 poziomu staramy się wardować także smoka. Pamiętajcie również gdy jesteście threshem chcecie się wymieniać i jesteście bardzo dobrzy aby was gankować.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez lipko007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
7

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
8

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
9

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
10

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
Discord