Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 518 0
09.07.2017

Postrach Topa i soloq czyli Darius!

Witam
Lubisz grać na topie i szukasz jakiegoś championa, którym będziesz gromił na solo kolejce? W takim razie Darius jest dla ciebie!
Nie jest to wymagająca postać przez co sprawdza się w każdej dywizji i lidze o ile nie jest zbanowana. Darius jest stworzony do 1vs1 dzięki czemu masakruje większość top lanerów jedynie co mu w tym może przeszkodzić to przeciwny jungler. Dlatego pickując go trzeba być nastawionym na to, że top będzie często gankowany o ile przeciwny jungler zdaję sobie sprawę z potęgi Dariusa. Grając nim nie powinniście tiltować i płakać o ganki tylko starać się farmić i nie ginąć a jak tylko nadarzy się okazja zabić przeciwnika. Darius jest pickiem bardzo silnym już od 1 lvla dzięki jego pasywce tak więc warto jeśli macie możliwość atakować już od 1 lvla gdy przeciwnik ma mało creepów bo mając ignite macie szanse na first blooda.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Buildów na Dariusa jest dużo więc na soloq co byście praktycznie nie złożyli to i tak powinniście masakrować. Tak więc buty składacie standardowo nie żadne mobility itd tylko tabi lub merce zależnie od tego na co gracie. The black Clever składacie gdy gracie na tanka lub przeciwnik zaczyna składać armora bo obawia się waszych obrażeń. Jeżeli wygrywacie linie i jesteście do przodu warto złożyć hydre tą zieloną pod tanka aby zwiększyć swój dmg i gnębić przeciwnika jak tylko się da. Dalej składamy coś defensywnego tu jest na prawdę dużo opcji. Może być sterak, który zapewni wam większą przeżywalność na przeciwników, którzy mają duży dmg przykładowo illaoi. Spirit Visage tylko jak gracie na jakiegoś championa ap. Guardian angel jak najbardziej ok gdy zbliża się late game aby wstać i mordować dalej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra Dariusem powinna być agresywna ale z głową. Większość leśników, którzy ogarniają będą campić topa abyście przegrali linie, ponieważ Darius świetnie radzi sobie 1vs1 na topie. Staracie się obijać creepy i jak macie możliwość przeciwnika z q nakładając mu pasywkę. Gdy przychodzi wasz leśnik lub przeciwnik ma mało hp łapiecie go z e po czym slowujecie z w i bijecie autoataki aż pojawi się taki czerwony symbol nad jego głową. Wtedy jak macie r wciskacie je i zadajecie bardzo duże obrażenia zabijając przeciwnika. Warto wspomnieć, że gdy zabijacie przeciwnika z r możecie je użyć w ciągu paru sekund znowu i jeśli znów kogoś zabijecie r się resetuję. Dbajcie o wizje i nie grajcie agresywnie bez głowy tylko spokojnie nabijajcie sobie przewagę aby w trakcie teamfightu przyjść będąc wyfarmionym i nafedowanym tak, że z r zabijacie przeciwnych carry i wywołujecie w nich tilt.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
7

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
8

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
9

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
10

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
Chat