Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 3601 0
27.11.2017

Silne Postacie-Linie-Runy

Witam! Chciałbym przedstawić wam dzisiaj kilka bohaterów, którymi warto grać i i na jakich liniach. Po pierwsze bohaterowie. W tak zwanej "mecie" znajdują się teraz przeważnie asasyni, ponieważ nowy system run jest tak skonstruowany, że logiczne wybranie run jest zabójcze na danej linii. Przedstawię teraz kilku championów, które mogą być strasznym utrudnienie na polu bitwy i grają na różnych liniach. Można z nich powyciągać naprawdę solidne drużyny, które są mocne zarówno 1 vs 1 na linii, jak i w team-fightach. Na TOP-lane klasyfikują nam się następujące postacie: Ornn, Maokai, Shen, Gangplank, Cho'gath. JUNGLE: Kha'Zix, Xin Zhao, Nidalee, Elise, Jarvan IV. Postacie z topa to bardzo silne tanki, zabicie ich wymaga naprawdę strasznie dużo skupienia na tym co się dzieje jak i również pomocy ze strony drużyny. Postacie z jungli to po prostu zabójcy bez litości, jak Cię dopadną już nie uciekniesz...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na tym screenshoocie widać przykładową stronę na runy pod AD( jest to jedna z moich stron). Tutaj akurat mam ułożoną ją pod Hecarima, ponieważ na nim ostatnio skupiam swoją uwagę, lecz na pewno można wykorzystać ja również do innych bohaterów. Mamy tutaj masterkę o nazwie EYEBALL COLLECTION czyli tyle co kolekcjonowanie oczu, polega to na tym że za zabójstwo bądź asystę wypadają oczy za które my otrzymujemy dodatkowe obrażenia od ataku co jest bardzo dobre na Kha'Zixa bądź Pantheona, który gra w jungli. Jedna dobrą masterką jest również Zombie Ward, i gdy zniszczymy wrogi totem powstaje w tym miejscu nasz Zombie Ward który trwa 3 minuty oraz gdy ward którego my postawimy się skończy również pojawia się zombi. Myślę że jest to dobre dla takich postaci jak na przykład Lee Sin czy Jax które mogą doskakiwać do swoich wardów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na przedstawionym obrazku możecie podziwiać moją stronę na runy pod AP. W większości przypadków sprawdza się u wielu bohaterów którymi zazwyczaj gra się na środkowej aleji. Do bohaterów przed-sezonu które są teraz strasznie mocne możemy zaliczyć: Orianne, Syndrę, Azira, Ryza' jak i również Malzahara jak i również Lux. Są to postacie którymi na prawdę możemy siać spustoszenie na środkowej linii ale również trzeba pomagać graczom z innych aleji, gankować i zdobywać zabójstwa, które pomogą nam w lepszym i szybszym opanowaniu mapy. Zapomniałem dodać że również Corki teraz robi rozpierduchę na linii. Myślę, że na początku nowego sezonu możemy się spodziewać jeszcze kilku zmian, może na lepsze może na gorsze. League of Legends wciąż się rozwija co widać. Chciałbym trochę zmian w jungli, ale narazie może zachowam swoje rozważania i zaczekam do startu sezonu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FENOX39

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

CSGO Prime (B2P) Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka?

Recenzja JestemKacper
3

Star Stable Star Stable - Zaczynamy!

Tutorial Wiki2018nr2
4

Realm of Warriors Bohater Dalekiego Wschodu

Recenzja szeremere
5

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
6

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
7

League of Legends Senna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Fortnite Fortnite nowy chapter

Recenzja Paprycjusz
9

The Sims™ 4 Star Wars™ Recenzja Zwiastunu

Recenzja Arines
10

Minecraft Co to jest optifine?

Poradnik Porarzo
Chat