Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 324 0
03.04.2018

Skrzynki, klucze i inne cenne łupy.

Cześć,
Ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu, a jako nerd komputerowy, spędzam ten czas na graniu w gry, pisaniu artykułów na Banananki itp. Najwięcej czasu pochłania mi gra League of Legends, co z resztą można zauważyć po mojej ostatniej aktywności. Pisałam na temat mojej ulubionej postaci - Miss Fortune i o trybie gry Aram. Dzisiaj temat dla graczy początkujących. Mówię oczywiście o skrzynkach. Pamiętam jak pierwszy raz weszłam do gry to byłam wręcz zbulwersowana, że nie dostaje skrzynek za każdą grę na wstępnym poziomie z botami ( postaciami wygenerowanymi przez komputer, nie prawdziwymi przeciwnikami ).
Kiedyś było inaczej i można było dostać skrzynkę po każdej grze, ale to okazało się być bardzo nie korzystne. Dobrzy gracze zbierali swoje łupy po każdej grze, ale na nasze nieszczęście zostało to zmienione.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
( Moja strona łupów - 4 skrzynki, 0 kluczy :C. )
Teraz skrzynki możemy dostać tylko w dwóch sytuacjach:
  • Jeżeli grając bohaterem, którego mamy kupionego otrzymamy za grę ocenę S- lub wyższą. Pewnie wam to nic nie mówi, nie? Już tłumaczę. Grając gry normalne PvP ( czyli nie na boty ) zostajemy zawsze ocenieni. Trochę jak w szkole. Jak ktoś postara się bardziej to dostanie wyższą ocenę, a jak komuś poszło źle to gorszą. Oczywiście, żeby grać jakąś postacią bardzo dobrze musimy się ćwiczyć. Pamiętajcie "Trening czyni mistrza!".
  • Drugi sposób jest troszkę prostszy. Jedyne co musimy zrobić to zaprosić do znajomych osobę, która nam pomoże. Wystarczy, że podczas gry będziemy jej pomagać, żeby to ONA dostała ocenę S- lub wyższą. Dostaniemy wtedy skrzynkę dzięki jej uprzejmości!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
( Tak wygląda przyznawanie honoru po skończonej grze. )
Mamy trzeci sposób, ale on nie jest taki trudny. Od niedawna za poziom także dostajemy tzw. "Kapsuły bohaterów". Są to zwykłe "skrzynki" z odłamkami bohaterów, skórek i esencji. Do ich otwierania nie potrzebujemy kluczy. Właśnie! A co z tymi kluczami?
Dawniej tak samo jak skrzynki można było dostać fragment klucza. Teraz to nie takie proste. Aby otworzyć skrzynkę potrzebny jest jeden klucz. Składa się on z trzech fragmentów klucza. Obecnie fragmenty klucza możemy dostać dzięki "Punktom Honoru". Wystarczy, że rozgrywając jakąkolwiek rozgrywkę ( mało maślane, wiem) będziemy pomagać innemu graczowi. Wtedy on może w ramach podziękowania dać wam taki oto punkt. Jeżeli chodzi o mnie to wolę dostawać klucze bez skrzynek, nie skrzynki bez kluczy.

Dziękuje za przeczytanie,
Natalia280 <3
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Natalia280

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
8

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
9

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
10

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
Discord