Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 290 0
26.01.2018

Zmiany Nunu - opinia.

Nunu wraz ze zmianami wprowadzonymi w patchu 8.2 stanowczo zyskał na sile. Według statystyk jest on obecnie najsilniejszym junglerem, a jego win ratio wynosi 55.84%. W porównaniu do poprzedniego patcha wskoczył on z 32 miejsca do 1, co stanowi bardzo imponujący wynik. Warto też zauważyć, że popularność Nunu wzrosła do 4,68%, co sprawia, że wysokie win ratio jest jeszcze bardziej zaskakujące. Z reguły im mniej jest graczy, tym większa szansa na uzyskanie daną postacią wysokiego win ratio, ponieważ sięgają po nią osoby, które mają już z daną postacią duże doświadczenie. Według udostępnianych na wszelkich stronach wykresów, Nunu ma spore problemy jeżeli chodzi o wygranie gry wraz z upływem jej czasu. Zapewne zdominowanie rozgrywki poprzez zabieranie campów przeciwnika, zdobycie smoków i heralda, jest tak duże, że rzadko, która drużyna jest w stanie to przetrzymać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W celu zrozumienia jego pozycji w tym patchu, należy przyjrzeć się wprowadzonym zmianom.
Pierwszą zmianą jest dodatkowy bonus podczas użycia Pożarcia (Q). Zyskujemy wówczas dodatkowe obrażenia magiczne podczas używania podstawowych ataków. Dzięki tej zmianie jesteśmy w stanie szybciej czyścić dżunglę oraz zadać więcej dodatkowych obrażeń w przeciwnych bohaterów co jest równie przydatne.
Drugą zmianą jest dodatkowa pasywa po rzuceniu Wrzącej Krwi (W). Zwiększa ona teraz moc umiejętności samego Nunu jak również sojusznika, na którego zostanie rzucona ta umiejętność. Dzięki tej zmianie Nunu jest o wiele użyteczniejszy podczas ganków, na których współpracuje z postaciami magicznymi.
Moim zdaniem, w tym momencie Riot dał zbyt dużo możliwości, z których może skorzystać Nunu, które nie mogły obejść się bez zmian.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niestety lub stety, Riot szybko zauważyło wzrost siły naszego Nunu i poczyniło pewne zmiany, które mają wyważyć balans tej postaci. Po pierwsze premia do podstawowych umiejętności, jakie otrzymujemy z Q została zmniejszona.
Moim zdaniem nerf Nunu jak najbardziej zasłużony, ponieważ nie jest to zbyt zbalansowane, gdy postać po zmianach nagle staje się najlepszym dżunglerem z win ratio sięgającym prawie 56%. Z drugiej strony Nunu jest postacią, która pojawia się niezwykle rzadko oraz generalnie kojarzy się innym graczom jako postać do trollowania.
Nie podoba mi się zmiana na W, która spowodowała, że co raz częściej można zauważyć połączenia takie jak Veigar + Nunu na dolnej linii, które nie wychodzą zbyt dobrze. Oczywiście mówię to o rankedach, nie o normalach, na których ludzie często próbują nowych rzeczy.
Jak uważacie, jak silny jest Nunu w tym momencie ?
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Xevtio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Recenzja Gry Unturned

Recenzja Kamil135
2

Najciekawsze premiery marca 2019!

Video Namirt
3

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
4

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
5

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
6

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
7

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
8

Crossout Sposób na zwycięstwo

Poradnik Bananek2012
9

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
10

Trove Trove - Fajna gra czy nie?

Recenzja Cesere
Discord