Jak to działa

Legends of Honor

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Legends of Honor

Legends of Honor to gra strategiczna dostępna z poziomu przeglądarki dla władców pragnących zyskać prawdziwą legendę w pogrążonym w wojnie królestwie, o które biją się trzy zwaśnione frakcje. Przygotuj swoich bohaterów do walki, wznoś swoje mury i burz cudze fortyfikacje!

Ta przeglądarkowa strategia MMO łączy w sobie dynamiczną akcję z elementami strategii, w której zbudujesz własne imperium i zostaniesz postawiony w obliczu podejmowania szybkich decyzji, które mogą zakończyć się albo spektakularnym zwycięstwem, albo sromotną porażką.

Wznoś imponujące budowle strategiczne i rozwijaj je, aby później móc mądrze z nich korzystać podczas toczenia bitew PvP. Werbuj potężnych i oddanych żołnierzy, dbaj o wzmocnienia swojego zamku i przygotuj swoją fortecę do odparcia najazdu wrogich sił.

W Legends of Honor będziesz jednocześnie zarządzać królestwem w sposób wyjątkowo taktyczny i planować swoje ruchy bez wahania, mając na uwadze przede wszystkim dobro swojego zamku. Na rozległych terenach świata osadzonego w realiach średniowiecza możesz swobodnie się poruszać, a także planować bitwy. Twoi żołnierze otrzymają natomiast stosowne premie w zależności od tego, na jakim terenie będzie toczona bitwa.

Chociaż Legends of Honor to przede wszystkim budowanie Twojej własnej legendy, to przecież w tej przeglądarkowej grze nie musisz działać samemu. Możesz zawrzeć pakt z jedną z trzech frakcji arystokratów poprzez złożenie przysięgi wierności lub zawierać korzystne sojusze z graczami z różnych zakątków świata, aby razem siać pogrom w epickich wojnach PvP, od których zależy los średniowiecznych lądów.

Ta gra MMO jest zupełnie darmowa, a w dodatku wystarczy mieć tylko aktualną przeglądarkę, więc jeśli pragniesz zaciekłych bitew PvP i wyrafinowanej strategii, to nie zwlekaj i zarejestruj swoje konto!

pełny opis gry
Screeny
Legends of Honor screenshot1 Legends of Honor screenshot2 Legends of Honor screenshot3 Legends of Honor screenshot4 Legends of Honor screenshot5 Legends of Honor screenshot6 Legends of Honor screenshot7 Legends of Honor screenshot8 Legends of Honor screenshot9 Legends of Honor screenshot10
Video

Legends of Honor wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat