Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
3.0 2 527 0
01.10.2017

Gra, która wciągnie cię na długie godziny

Jeśli szukasz gry, przy której będziesz mógł spędzić mnóstwo czasu, to dobrze trafiłeś. Margonem zapewni ci godziny satysfakcjonującej rozgrywki.
Grę zaczynamy w lokalizacji "Święty Zagajnik", gdzie wokół znajduje się mnóstwo NPC z dostępnymi interakcjami. Są one skonstruowane w podobny sposób, jak np. w WiedźminieIII, tak więc nie ma mowy o monotonnym szukaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jest to również opcja akceptacji zadań i odpowiedzenia osobie z którą prowadzimy konwersację w sposób czasem zahaczającym o sarkazm.
Np. napotykając wieśniaczkę, której krowa jest chora, mamy możliwość zaproponowania podania krasuli 2kg siarki, co skończyło by się dla niej w wiadomy sposób. Nie mógłbym zapomnieć o tym, że niektóre NPC także są w stanie odpowiedzieć nam w sposób nie do końca kulturalny. Takie "zjawisko" jesteśmy w stanie zaobserwować głównie we wsiach, np. u staruszki stojącej z niewiadomych powodów u bram miasta, czy mężczyzny który nie może uporać się ze swoim rumakiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
We wspomnianej wyżej lokacji można znaleźć również przeciwników np. świerszcze, żuki czy szerszenie (jakkolwiek absurdalnie to brzmi) za które dostajemy exp, a jeśli nam się poszczęści może również "wydropić" przedmiot możliwy do sprzedaży u handlarza. Rozbudowany mapa Margonem umożliwia dostosowywanie przeciwników do swoich możliwość tzn. tak jak wspomniałem, w pierwszej lokalizacji znajdziemy przeciwników błahych, natomiast im bardzie będziemy zagłębiali się w świat Margonem, tym trudniejsze kreatury napotkamy, od kruków, poprzez Rumcajsa, podstępnie podkradającego nam pieniądze, aż do różnego rodzaju magów i herosów. Jest to główny powód dla którego Margonem nie znudzi nam się szybko, o ile nie wpadniemy na pomysł pomocy samemu sobie PLN'ami, ponieważ w innym razie zbieranie monet na coraz to nowsze zbroje i miecze może nas kosztować sporą ilością czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując: Margonem jest stworzone dla osób poszukujących rozrywki, która nie znudzi się po tygodniu. Chciałbym również pochwalić system kupowania monet, ponieważ można je kupić:
1. Grając na Bananki.pl
2. Kupując w dowolnym przedziale cenowym od 1zł do 200zł, co umożliwia wykorzystanie resztek z psc
Nie zdziwcie się, jeśli jednym z większych dla was trudów będzie znalezienie pożądanego miejsca, ponieważ świat w tej grze jest naprawdę OLBRZYMI, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość na wypadek poszukiwania jednego małego grzybka dla wieśniaka po całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc Margonem jest bardzo realistyczne pod względem zachowywania się NPC, które nie raz narobią nam wstydu sarkastyczną ripostą czy nie będą skore do uczciwego wynagrodzenia naszej jakże ciężkiej pracy, opierającej się na zabijaniu stworzeń, zbieraniu przedmiotów i wielu innych aktywnościach przygotowanych prze twórców gry Margonem.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Patfish

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
8

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
Chat