Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
1.0 1 2075 0
30.08.2017

Margonem na telefon!

Siemka! W tym artykule dowiesz się najważniejszych rzeczy o aplikacji mobilnej Margonem Mini. Jak można się domyślić, możemy grać w Margonem na telefonie, bądź tablecie. Lecz, co dokładnie różni Mini od komputer wersji? Tutaj się wszystkiego dowiesz!

Na początku musimy zalogować się na nasze konto Margonem, bądź założyć nowe. Jeżeli zrobimy opcję drugą, to automatycznie postać zostanie utworzona na nowym świecie Nomada. Jest on tylko dla kont, bądź postaci utworzonych właśnie tą drogą. Po wykonaniu tej podstawowej czynności otwiera nam się główny widok.
Mamy tutaj takie opcje jak:

-> WALKA:

* Dział LOKACJE pozwala nam expić. Ekspowiska podzielone są co 5 poziomów. Aby wejść na dany przedział lvl musimy pokonać strażnika. Oprócz zdobywania doświadczenia jest to również świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Każda walka z przeciwnikami kosztuje nas 1 punkt staminy, który regeneruje się co 60 sekund. Przeciwnicy spotkani są samodzielnie jak i w kilku osobowych grupach. Plusem takiego czegoś jest fakt, że nikt nam nie zabiera ekspowiska, a my możemy w spokoju zdobywać doświadczenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
* Następnie przechodzimy do ELITY. Taka walka kosztuje nas 30 punktów staminy. Przeciwnicy są tutaj co 10 poziomów, a z każdego mamy szansę zdobyć unikatowy, dużo warty przedmiot, który będziemy mogli założyć, bądź sprzedać u aukcjonera.

* Potem mamy SKLEP. Możemy tu kupić ekwipunek dla naszego bohatera, maksymalnie do 75 poziomu. Pierwszy przedmiot dostępny jest już od 15 poziomu, a kolejne rosną o 10 lvl. Dla każdej profesji jest przeznaczony inny ekwipunek. Dodatkowo można zaopatrzyć się tutaj w błogosławieństwa (słabe), torby, czy talizmany.

-> PLECAK

* Bohater. Tutaj możemy zobaczyć założone przedmioty oraz nasze statystyki. Porównanie przedmiotów także jest tutaj dostępne

* Ekwipunek. Tutaj są pokazane nasze plecaki oraz torby, a w nich zdobyte przez nas przedmioty. Rzeczy możemy sprzedać za 50% ceny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
* Umiejętności. Podczas walki możemy używać specjalnych umiejętności dostępnych dla naszej profesji. Niestety, aby się ich nauczyć musimy zalogować się na nasze konto na komputerze.

-> SKLEP

* Tutaj możemy kupić Złoto/Smocze Łuski/Staminę za realne pieniądze. Cena jest podobna co w wersji komputerowej.

-> POCZTA

* Można tutaj wysyłać i odbierać wiadomości od innych graczy z gry, bądź od aukcjonera jeżeli nasz przedmiot wystawiony na aukcji został/nie został sprzedany.

-> ZNAJOMI

* Tutaj znajduje się lista naszych znajomych, jak i naszych wrogów.

-> INNE

* Pod tym przyciskiem możemy przełączyć się na inną postać, bądź się wylogować.

Margonem Mini stworzone zostało głównie pod ekspienie. Oprócz tego możemy walczyć z elitami, lecz jest to mało opłacalne. Znajdują się tutaj także przedmioty nie dostępne na komputerze.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Perfect World International PWI - czyli najlepsza darmowa gra MMORPG!

Recenzja toya_xd
4

CSGO Prime (B2P) Jak stworzyć plik autoexec

Poradnik TeaToxiC
5

League of Angels Heaven's Fury Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

Recenzja KaErEle
6

RETRO: Castlevania: The Adventure/Belmont's Revenge

Recenzja LiquidSnake
7

CSGO Prime (B2P) JAK STAWAĆ SIĘ LEPSZYM W CS:GO?

Poradnik Mesashii
8

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

War Thunder Recenzja gry War Thunder - czy warto w to grać?

Recenzja Janusz1234567890
10

Smite Chińska bogini Nu Wa mid lane.

Poradnik CuteJuuzou
Chat