Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1515 0
15.09.2017

Margonem! Stary świat w nowym wydaniu!

Czy pamiętasz czasy Tibi? Kiedy koledzy nie wychodzili z domu tylko siedzieli przed komputerami i wbijali 200 lvl? Jeżeli widziałeś Tibie i spodobała Ci się to Margonem jest właśnie dla Ciebie! Czas na świeżość, nowe rozwiązania w świecie który pamiętasz ze starych lat. Zostań w klimacie stworzonym w latach 90tych, a graj w pomysłami z 2017! Sprawdź to, a nie pożałujesz!

Ogrom lokacji, sprzętu i przeciwników daje Ci możliwości których nie miałeś przedtem. Chcesz być magiem, wojownikiem lub łucznikiem? Nie ważne! Teraz możesz sam zadecydować kim chcesz być! Jak się nazywać i dokąd ruszyć! Bądź dla siebie kimś więcej niż graczem, bądź dla siebie BOGIEM! Nowe, unikatowe rozwiązania których w starych grach nie doznałeś pozwolą Ci przeżyć to czego jeszcze w grze nie widziałeś! Nie liczy się grafika, nie liczą się megabajty na dysku. Grywalność, historia i sentyment! To jest to czego prawdziwa gra potrzebuje!

To jest to co ma Margonem!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zabić bociana? Czy może upiora? Dylemat godny wojownika! Sprawdź się i sam zdecyduj jaki będzie Twój wybór! Możesz być kim chcesz i iść gdzie chcesz. Zabierz potrzebny sprzęt i ruszaj w drogę. Im więcej zabijesz przeciwników tym więcej doświadczenia i przedmiotów zdobędziesz. Ty zdecydujesz czy warto zabrać kogoś do pomocy czy rąbać swoich wrogów sam. Bądź liderem, sprawdź jak zachowują się inni w sytuacjach stresowych, zostań bohaterem! Margonem jest grą która pozwoli Ci zrobić wszytko co tylko zechcesz, ale pamiętaj pasek życia spada szybciej niż moneta z wieżowca. Czy zdołasz utrzymać się na nogach i pokonać wrogów bez zaliczenia wpadki? Sprawdź się i udowodnij! Pokaż że nie jesteś tchórzem i wyrusz w świat Margonem. Kowale już rozgrzewają miecze, cieśle napinają łuki, magowie zaklinają kostury! Dołącz szybko!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mnóstwo krain, przeciwników, różnych przeszkód. Czy zdołasz się uporać z nimi wszystkimi? Czy polegniesz jak większość wojowników do tej pory? Pokaż na co Cię stać! Stwórz postać, wybierz klasę, zabierz sprzęt i nie wracaj póki nie staniesz się LEGENDĄ! Margonem jest grą w której świat, krajobrazy i różnicowanie zaskoczy Cię na pewno! Mnóstwo przeróżnych lokacji, terenów i potworów pozwoli Ci zatracić się w historię swojej postaci. Walcz w śniegu po kolana, spalaj się na pustyniach lub wejdź do podziemi i nie zaznaj światła dziennego przez kolejne lata. Nie ważne! To Ty kierujesz swoją postacią, to Ty kierujesz swoim losem! Żaden budynek, żadne powalone drzewo, żaden przeciwnik nie stanie na przeszkodzie w dotarciu do celu. Pokaż co potrafisz, sam bądź z drużyną. Udowodnijcie że nie da się Was tak łatwo pokonać! Bądźcie LEGENDAMI krainy Margonem!

Zobacz także nasze darmowe gry
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mooole

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Skiny, które mają inne elementy

Poradnik JestemKacper
2

Rocket League (B2P) Rocket League-nowy event

Recenzja Gitarz
3

Clash Royale - Deck na 3 arenę

Poradnik Fragorski
4

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
5

League of Legends Janna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

League of Legends Poradnik do Riven (league of legends)

Poradnik HellPoint
7

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
8

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
9

Transformice Na jakie umiejętności szamana najlepiej przeznaczać punkty?

Poradnik yeonrie
10

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
Chat