Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
0 0 213 0
15.09.2017

Margonem! Stary świat w nowym wydaniu!

Czy pamiętasz czasy Tibi? Kiedy koledzy nie wychodzili z domu tylko siedzieli przed komputerami i wbijali 200 lvl? Jeżeli widziałeś Tibie i spodobała Ci się to Margonem jest właśnie dla Ciebie! Czas na świeżość, nowe rozwiązania w świecie który pamiętasz ze starych lat. Zostań w klimacie stworzonym w latach 90tych, a graj w pomysłami z 2017! Sprawdź to, a nie pożałujesz!

Ogrom lokacji, sprzętu i przeciwników daje Ci możliwości których nie miałeś przedtem. Chcesz być magiem, wojownikiem lub łucznikiem? Nie ważne! Teraz możesz sam zadecydować kim chcesz być! Jak się nazywać i dokąd ruszyć! Bądź dla siebie kimś więcej niż graczem, bądź dla siebie BOGIEM! Nowe, unikatowe rozwiązania których w starych grach nie doznałeś pozwolą Ci przeżyć to czego jeszcze w grze nie widziałeś! Nie liczy się grafika, nie liczą się megabajty na dysku. Grywalność, historia i sentyment! To jest to czego prawdziwa gra potrzebuje!

To jest to co ma Margonem!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zabić bociana? Czy może upiora? Dylemat godny wojownika! Sprawdź się i sam zdecyduj jaki będzie Twój wybór! Możesz być kim chcesz i iść gdzie chcesz. Zabierz potrzebny sprzęt i ruszaj w drogę. Im więcej zabijesz przeciwników tym więcej doświadczenia i przedmiotów zdobędziesz. Ty zdecydujesz czy warto zabrać kogoś do pomocy czy rąbać swoich wrogów sam. Bądź liderem, sprawdź jak zachowują się inni w sytuacjach stresowych, zostań bohaterem! Margonem jest grą która pozwoli Ci zrobić wszytko co tylko zechcesz, ale pamiętaj pasek życia spada szybciej niż moneta z wieżowca. Czy zdołasz utrzymać się na nogach i pokonać wrogów bez zaliczenia wpadki? Sprawdź się i udowodnij! Pokaż że nie jesteś tchórzem i wyrusz w świat Margonem. Kowale już rozgrzewają miecze, cieśle napinają łuki, magowie zaklinają kostury! Dołącz szybko!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mnóstwo krain, przeciwników, różnych przeszkód. Czy zdołasz się uporać z nimi wszystkimi? Czy polegniesz jak większość wojowników do tej pory? Pokaż na co Cię stać! Stwórz postać, wybierz klasę, zabierz sprzęt i nie wracaj póki nie staniesz się LEGENDĄ! Margonem jest grą w której świat, krajobrazy i różnicowanie zaskoczy Cię na pewno! Mnóstwo przeróżnych lokacji, terenów i potworów pozwoli Ci zatracić się w historię swojej postaci. Walcz w śniegu po kolana, spalaj się na pustyniach lub wejdź do podziemi i nie zaznaj światła dziennego przez kolejne lata. Nie ważne! To Ty kierujesz swoją postacią, to Ty kierujesz swoim losem! Żaden budynek, żadne powalone drzewo, żaden przeciwnik nie stanie na przeszkodzie w dotarciu do celu. Pokaż co potrafisz, sam bądź z drużyną. Udowodnijcie że nie da się Was tak łatwo pokonać! Bądźcie LEGENDAMI krainy Margonem!

Zobacz także nasze darmowe gry
Margonem! Stary świat w nowym wydaniu! 0.0 0
0 0
Art napisany przez Mooole

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord