Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
2.3 3 1713 0
16.06.2017

Pierwsze kroki

Na samym początku przyjdzie nam wybrać swoją klasę postaci spośród sześciu istniejących klas. Którymi są wojownik, łowca, Tropiciel, Mag, Paladyn oraz Tancerz Ostrzy. Każda z tych klas specjalizuje się rożnymi statystykami, czarami. Po zastanowieniu się kim będziemy przychodzi pora na nick i w tym miejscu z pomocą przychodzi nam generowanie domyślnych nicków. Dzięki temu nawet jak ktoś nie ma pomysłu na swoja wyjątkową nazwę postaci możne sobie wygenerować nick tak długo do puki mu się nie trafi jakiś ciekawy nick. I na koniec przychodzi nam wybrać świat na jakim chcemy się bawić.

Po osiągnięciu kilku poziomów dostaniemy nowe wyglądy swojej postaci które możemy edytować w zakładce konfiguracje-moje postacie-wygląd, niektóre wyglądy trzeba kopic za smocze łuski które są walutą premium oraz za tą walutę można zdobyć naprawdę dobre eq albo wymienić ja na dużą ilość złota za które możemy kupić słabsze eq ale wystarczające na nasz level jesli nie bawimy sie w pvp z innymi graczami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Każda klasa ma inne miejsce startowe, lecz one dużo się od siebie nie różnią. Zawsze na start przy npc z pierwsza misja znajdziecie skrzynkę z startowym eq które pomoże wam w szybkim wbijaniu poziomu oraz wykonywaniu misji.
Na mapie będą pokazywać się wam miejsca z nowymi misjami pod znakiem zapytania. W wiosce startowej możecie dobić dość szybko 10 level za pomocą misji oraz wybijaniu wszystkich potworów jakie spotkacie. Oraz do naprawdę szybkiego wbijania poziomu polecam korzystać z aplikacji na telefon Margonem Mini. Aplikacja ta jest bardzo pomocna bo oprócz szybkiego exspa, oferuje nam nowe eq co dziesięć leveli, pierwsze możemy ubrać na poziomie piątym oraz drop z elit niestety tylko do rzadkości unikalnej a także darmowe eliksiry które dropia dość często z potworów. Apkka na tel pozwala nam wbić bez problemu około 90 levela.


Walutą w grze jest złoto zdobywa się je poprzez misje oraz czasem może wylecieć z potworów, ale najczęściej zarabia się je poprzez drop na niskim poziomie zbiera się wszystko co zdobędziemy i sprzedaje się cały drop u npc dopinki nie osiągniemy jakiejś ilości gołda jakom chcemy zdobyć. Za golda można kopic bardzo dobre eq na tablicy ogłoszeń gdzie gracze wystawiają swoje eq jakie zdobyli do kupienia dla innych graczy.

Po osiągnięciu 20-25 lelvela możemy udać się na nasza pierwsza w miarę porządną elitę na której można już naprawdę szybko zarobić na eq o jakości unikatowej oraz heroicznej a także nawiązywać znajomości tworzyć rożne grupy a czasem jak spotkacie naprawdę fajnych ludzi założyć z nimi gildie i starać się zęby gildia ta wspinała się w rankingu nie tylko przez ciebie a także przez twoich znajomych :3

Od 35 poziomu możemy poznać jakieś umiejętności aktywne a od 25 możemy rozwijać umiejętności pasywne które zwiększają nam statystyki do walki z coraz co silniejszymi potworami oraz zwiększają nasze szanse w pvp.
Do PvP są specjalne mapy nie wszędzie jest dostępne pvp a na niektórych mapach tylko od niektórych godzin
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co zrobić jak mamy mało hp wystarczy szukać po miastach oraz wioskach npc który może nas uleczyć, lecz nie wszędzie możemy napodkać takiego który uleczy cię za darmo dlatego warto mieć ze sobą rożnego rodzaju jadzenia lub eliksiry które równie dobrze i efektywnie nas lecza jednymi dobrymi metodami na szybkie zdobyci takowych eliksirów jest ich kupienie albo wydropienie z aplikacji Margonem Mini.
Jedzenie można kopic od npc którzy znajdują się w każdym mieście ale je wydropic z potworów zwłaszcza z zwierząt które dają nam różne części swojego ciała do zjedzenia na surowo lub po upieczeniu pieczenie surowego jednie zwiększa jego statystyki leczące lecz zmniejsza jego cenę, upiec jedzenie można przy każdym ognisku jakie napotkamy podczas swojej drogi.
Mam nadziej że myj pierwszy artykuł pomógł wam zrobić swoje pierwsze kroki w świecie Margonem który skrywa przed wami spaniałą krainę Fantazy w której możecie się wsieli w swojego bohatera :*
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez Mugen1997

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
4

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
5

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - FPS F2P, w który warto zagrać?

Recenzja Gremlininio
7

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
8

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
9

Minecraft crafting

Poradnik Kacper12361838
10

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
Chat