Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
3.0 2 1316 0
05.07.2017

Czy warto grać w Metina 2 ?

Rozpoczynając mój drugi artykuł pochwale się mam kanał na yt pod nazwą ,, Hextio''
I tam może będę grał w Metina 5. A wracając. W Metinie mamy do wyboru klasy postaci takie jak : Szaman, Wojownik , Sura, Ninja i ich żeński odpowiednik. Możemy zmieniać tam stroje , włosy i wpisać swoją nazwę. Przed wybraniem postaci pokaże się mapka z ukazanymi królestwami, po czym możemy wybrać jedno do którego chcemy dołączyć. Metin również jest grą MMO tak jak Aion. Można ją również za darmo pobrać. Zajmuje ona około 2 GB pamięci więc nie jest to dużo. Grafika nie powala nawet rzeczy mówiąc jest tragiczna. Nie da się jej powiększyć a na słabych kompach może się zacinać. Teraz przejdźmy do fabuły gry. W grze chodzi o to aby dotrzeć do ostatniego levela czyli 250 po czym staję się ta gra nudna. Dużo jest misji za które dostajemy punkty do expa i jangi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra pozwala nam na stworzenie 4 postaci na jednym serwerze. Każdy serwer może mieć tylko jedno przypisane królestwo. Oczywiście można zmienić królestwo zakupując za smocze monety olejek. Gra ma małe światy a nie które nooby i bosy są łatwe do pokonania !. Na rynku jest pewne miejsce w którym spotykają się duże levele i tam ze sobą walczą . Podstępem można oszukiwać innych graczy i sprzedawać im beznadziejne itemki. Ja tak robiłem. Jednym plusem jest to że można mieć małe zwierzątka które są przeurocze :) Teraz objaśnię wam kolory nicków graczy. Żółty - gracz normalny z takiego samego królestwa. Brązowy - gracz z tego samego królestwa ale z włączonym trybem wolnym, różowy - gracz z obcego królestwa nazwany również wrogiem. Teraz znamy już rangi graczy, i krótki opis gry wiec przejdę do mojej oceny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niestety ta gra mnie nie powaliła mnie z zachwytu i od dawna już w nią nie gram. Smocze monety są za drogie, levele się zarabia zbyt długo, grafika jest straszna i zero sprawiedliwości dla małych leveli. Polecam wam metina 5 ponieważ tam o wiele lepiej zarabia się level i smocze monety są bardzo tanie. I tam jest szacunek właśnie dla nowych graczy. Na metinie 2 jest dużo oszukiwaczy / hakerów, a moderatorzy to olewają. Ja osobiście nie polecam wam w to grać bo nie dość że poczujecie się sprawiedliwi to się wam szybko znudzi. Wspomnę o zadaniach na stronie www.bananki.com . Jeśli macie takie same zdanie o tej grze jak ja to Weście ja pobierzcie tylko dla zadań i bananków. Ponieważ tylko tu się liczą tylko bananki :0 Nie dajcie się zwieść. I życze miłego dnia. Pozdrawia Karolek :) ..... Trochę dziwnie brzmią te pozdrowienia. I sorry za orto.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Kotu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Warwick bóg lifesteala

Poradnik TOXICxHENTAI
3

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
4

Star Stable JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

Poradnik Lesbiss
5

CSGO Prime (B2P) Rangi w CSGO

Poradnik JestemKacper
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak pozyskać unikalny tatuaż UFO w GTA V Online

Poradnik Har3w3q
7

Roblox Poradnik dla początkujących z robloxa. Serwery, Grupy, Nazwy... Dziś chce omówić serwer jailbrake.

Poradnik damper 200
8

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
9

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
10

CSGO Prime (B2P) PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

Poradnik lynnSSky
Chat