Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
4.3 6 2629 0
07.06.2017

Jak zdobyć swojego megawierzchowca w prosty sposób! (19-21) (CHUNJO)

Aby zdobyć świadectwo megawierzchowca, należy zniszczyć kamień metin w godzinach pomiędzy 19-21. Gdy czas się rozpoczyna, na chacie pojawi się odpowiedni komunikat "Zdobądź swojego megawierzchowca!"

Megawierzchowiec jest super sprawą zarówno na wysokim jak i na niskim poziomie. Na niskim pozwala nam atakować jak z konia bojowego, nawet jeśli nie posiadamy nawet zwykłego konia, na poziomie wysokim daje nam niesamowite bonusy takie jak +150 obrony, +100 obrażeń, +500 MaxPŻ)

Każdy megawierzchowiec daje naszej postaci bonus do prędokości poruszania się o wysokości

Koń zwykły-30%
Koń bojowy-40%
Koń militarny- 50%

Poradnik jest przedstawiony dla mapy Joan, która jest m1 królestwa Chunjo, nie oznacza to jednak, że tylko członkowie tego królestwa mogą korzystać z tej metody, pamiętajcie, ze mając nisko poziom postaci nie możecie być atakowani przez innych graczy, nawet jeśli są z innego królestwa.
Grając w tę grę możesz zdobyć 970 Graj
W tym poradniku przedstawię Wam prosty, wymyślony przeze mnie sposób, na zdobycie megawierzchowca.

Moim sposobem, nie mając 2 dropu z IS/lasu, jestem w stanie zazwyczaj w ciągu około godziny wydropić świadectwo.

Zaczynamy od stworzenia nowej postaci na koncie na którym chcemy mieć naszego megawierzchowca, tą postacią najlepiej niech będzie wojownik Body lub Likan. Expimy naszą postać do 5 poziomu aby dostać skille. Po zdobyciu 5 poziomu dodajemy wszystko punkty w Aure miecza (u wojownika) i w Duszę purpurowego wilka (u Likana), gdy mamy już skille inwestujemy w ekwipunek (najlepiej żeby był przynajmniej +6 lecz +0 też się nada o ile mamy trochę cierpliwośći :) )

Teraz należy przygotować sobie ciepłą herbatkę, coś do picia i trochę cierpliwości, najweżniejsze jest aby nie zniechęcić się po pół godziny dropu, nawet jeśli nie możemy odnaleść żadnego metina, to nie oznacza, że zaraz nie pojawi się ich koło nas 5 na raz!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1170 Graj
W tym momencie możemy rozpocząć dropienie, na obszarze zaznaczonym na mapce powyżej respią się co 10 minut 2 metiny Walki, losowo co 15 minut metin bitwy i co 20 minut metin Cierpienia. Zaczynamy polowanie w miejscu zaznnaczonym na mapce, po czym idziemy wzdłuż czarnej linii aż wrócimy się do miejsca startu w tym momencie robimy relog na inne ch (Ja preferuję polawanie od ch6 do ch1 i spowrotem do ch6), w tym miejscu jest największa szansa na spotkanie metina w całej grze, gdyż nie dość, że w chunjo jest mało graczy to do tego na tym obszarze metinów respi się najwięcej, do tej techniki można dołożyć wyliczanie czasu respu konkretnego metina, lecz jest to temat na oddzielny poradnik.

Po zdobyciu świadectwa megawiarzchowca, należy udać się z nim do stajennego i poprosić go aby wymienił nasze świadectwo na pieczęć megawierzchowca, po uwczesnym zapytaniu nasz o to jaki bonus ma posiadać nasz mount, otrzymamy pieczęć której można używać od 1 poziomu i do tego atakować z niej bez posiadania konia bojowego.

Pozdrawiam
Pepe
4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez PepeCH3OH

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paragon - opis gry i recenzja

Recenzja Juzefaaaaaa
2

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
3

Roblox Top 3 mało znane gry na roblox, w które warto zagrać

Recenzja Charliethebug
4

Minecraft Wszystko co musisz wiedzieć o Minecraft.

Poradnik Remperos1
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

The Forest - Czyli gra survival-horror

Recenzja Trolox13
7

League of Legends Jinx-runy, build i nie tylko!

Poradnik Lolz1232
8

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
9

Stojak na zbroje minecraft

Poradnik Duman1222
10

CSGO Prime (B2P) Szczera recenzja starego gracza CS:GO

Recenzja OberLeutnant
Chat