Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
2.0 1 1909 0
20.03.2019

Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Metin2 to gra z gatunku "MMORPG" Fantasy.

Naszym głównym zadaniem jest niszczenie tytułowych kamieni Metin i wykonywanie misji pobocznych. Gracz do dyspozycji ma pięć klas postaci są to: Wojownik/Sura/Szaman/Ninja/Likan.

Każda z klas posiada dwa drzewka rozwoju umiejętności przykładowo Wojownik dzieli się na Body oraz Mental jest to różnica między "skilami" Ofensywnym a Defensywnymi. Aby tego było mało gracz musi zdecydować jak będzie rozdawał punkty statystyk (Witalność,Zręczność,Siła itp).

Na samą grę trzeba poświęcić mnóstwo czasu aby nasza Postać stała się silna zarówno w PVE jak i PVP. Nie chodzi tutaj o sam rozwój naszego wyposażenia czyli EQ ale również Umiejętności bo to na nich opiera się gra,tutaj nie znajdziecie standardowego trybu "lvl up" klik myszy + i zwiększenie naszego czaru samo "Dropienie Ksiąg Umiejętności czyli tak zwane KU" zabiera sporo czasu już nie mówiąc o wytrenowaniu ich do poziomu Perfect pamiętając że jedynie raz dziennie możemy ową książkę przeczytać.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Oczywiście istnieje łatwiejszy sposób na przyśpieszenie budowy naszego ekwipunku czy samego rozwoju postaci wystarczy skorzystać ze sklepu Item Shop.

Metin2 jako gra z gatunku MMORPG oferuje to czego inne gry tego typu wam nie dadzą mianowicie możliwość atakowania na raz sporą ilość mobów jednocześnie sama gra oferuje również niszczenie wrogów z wierzchowca co mało w której grze jest to spotykane. Aby tego było mało sterowanie nie tylko jest proste ale i bardzo funkcyjne i przyjemne standardowym elementem w wielu grach jest klikniecie lewym myszki na oponenta i już postać sama walczy,i tutaj mamy taką możliwość a dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie aby machać mieczem trzymając spację jednocześnie używać mikstur leczniczych czy many. W samej grze dość często są aktywowane różnorakie ewenty i konkursy "ZUO,OX,Podwójny exp,Więcej kamieni Metin,Specjalne Kamienie Metin np Jajka Wielkanocne" i wiele wiele więcej. Wspomniałem wcześniej o treningu naszego bohatera jak na mmorpg'a przystało warto powiedzieć również o tym że istnieje możliwość trenowania zarówno naszego wierzchowca w tym wypadku Konia jak i "Peta" naszego wiernego towarzysza.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Zalety i Wady Gry Metin2

Zalety:

1.Nawet jak na dzisiejsze standardy MMORPG gra prezentuje się dość ładnie nie jest to już cud techniki ale oczy od grafiki na pewno wam nie spuchną.

2.Gra jest prosta łatwo można się połapać o co chodzi i z czym się je.

3.Poświęcenie sporej ilości czasu aby stać się silnym niezależnym wojownikiem dla mnie jest to plus.

4.Możliwość atakowania wielu oponentów zarówno z jak i bez wierzchowca.

5.Granie bez wydawania realnych pieniędzy Serio! jeżeli gracz poświęci naprawdę ogromną liczbę godzin jest wstanie dorównać a nawet wyprzedzić tych co korzystają z ItemShopu.

6.Muzyka pomimo zastosowaniu zaledwie kilku kawałków soundtrucka można śmiało powiedzieć że kilka melodii stało się kultowe mało jest osób które nie rozpoznają z jakiej to gry. Muzyka nie tylko wpada w ucho ale daje świetny klimat rozgrywki szczególnie melodia z miasta podstawowego "M1"

7.Support szybko odpowiada i w miarę możliwości oferuje swoją pomoc zarówno jeżeli chodzi o problemy techniczne jak i kradzieże kont i eq. W dość szybki sposób radzą sobie z takim problemem i odzyskują wasze postacie czy całe uzbrojenie.

Wady:

1.Brak domku aukcyjnego tutaj zarówno komputer jak i postać musi być włączona aby prowadzić handel "Otwarty stragan"

2.Brak zabezpieczeń włamanie na konta kradzieże eq to tylko wierzchołek góry lodowej wystarczy stać w pierwszym lepszym mieście aby zobaczyć jak na ekranie pojawia się lista serwerów z opcją Login i hasło po zalogowaniu do konta okazuje się że nasza postać zmieniła swoją lokalizację a po naszym ekwipunku nic nie zostało. Mowa tu o włamaniach bez możliwości takiej że ktoś zna nasze hasło i login i bez korzystania z nielegalnych oprogramowań.

3.Gra dość szybko się nudzi mimo że ja grałam łącznie 7 lat do tej gry trzymał mnie jedynie sentyment oprócz ulepszania EQ zwiększanie LVL bohatera i wykonywanie takich samych misji pobocznych jedynie ze zmiana potworów i ich liczbą to gra nie oferuje nic nowego nawet aktualizacje do gry nic nowego nie wnoszą.

2.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Diana07

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
2

Dark Orbit Jeżeli masz ochotę zagrać w dobrą grę to napewno nie będzie to ta gra

Recenzja Banujek
3

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
4

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
5

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
6

Yandere Simulator- recenzja

Recenzja bananasx
7

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
8

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
9

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
10

Star Stable STAR STABLE | AKTUALIZACJA 14.02.2024/07.02.2024

Tutorial pytelcnie990
Chat