Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
3.7 3 1281 0
01.08.2017

Jak rozpocząć grę na craftcorze? [ MINECRAFT ]

Coś o serwerze - sektory, kilka tysięcy slotów, potężne maszyny, paczka antycheat blokująca cheaterów oraz multikonta, doświadczona oraz profesjonalna administracja, autorskie pluginy, eventy na najładniejszy zamek.
Przechodząc do sedna zadajmy sobie pytanie.. Jak rozpocząć grę na nim?
Jeśli startuje edycja (zazwyczaj jest to piątek 18:00) to na serwer próbuje wejść ponad 5k osób. Jest to ogromna liczba.. Żeby dostać się na serwer to nie lada wyczyn.. Jeśli administracja wpuściła by od razu wszystkich na serwer to po prostu maszyna by tego nie wytrzymała i serwer by przestał działać.. Chyba tego nie chcemy prawda? Chcemy szybko wejść? Kup VIP'a który ma rezerwację slota lub licz na szczęście. Serwer wpuszcza ludzi falami, czyli stopniowo powiększają sloty tak, aby gracze nie mieli lagów na serwerze :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zakładając, że już wbiliśmy na serwer to co robimy? Na starcie mamy kamienną łopatę, kilof, siekierę, 16 desek dębowych, sejf (go najlepiej schować od razu do enderchesta), enderchest, żarełko :)
Jeśli jesteś minecraftowym zabijaką to wkopujesz się, robisz kamienny miecz i... lecisz zabijać :) Na samym starcie ludzie nie powinni mieć żadnego ekwipunku więc Ty oraz przeciwnik nie macie seta. Na starcie są diamenty wyłączone z dropu więc możesz też liczyć na szczęście i znaleźć diamenty z rudy. Na samym starcie posiadasz 5 minutową ochronę, która daje Ci ochronę przed PVP przez właśnie 5 minut. Przez te 5 minut możemy wkopać się w ziemię, wykopać na szybko jakąś żelazną część seta (możesz trafić rude żelaza ze stone'a lub z rudy). Jeśli szukamy żelaza na starcie to nie wkopujmy się na 5 poziom tylko szukajmy na poziomie 50 itp.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Drugim sposobem rozpoczęcia gry na craftcorze jest tak na prawdę to samo co wyżej, czyli wkopanie się w ziemię, zrobienie seta żelaznego ale do tego też... Nie musimy iść na fragi, tylko zrobić bazę z enchantem, zbierać przedmioty do założenia gildii, możemy też tego seta żelaznego robić tak długo aż będziemy mieli cały zestaw czyli koxy, refilki, ochrona 4 na każdej części oraz ostrość 5, ogień 2. Jeśli gramy sami to ciężko nam będzie SZYBKO uzbierać na enchant.. Szansa na zdobycie JEDNEJ książki to 0,8% (VIP ma troszkę większy drop) i jeśli będziemy grali nockę to iść właśnie z całym zestawem na tzw. krety, czyli atakowanie innych baz. Jeśli mamy VIP'a to możemy się przeteleportować do naszego kolegi i wspólnie zrobić bazę. Mając bazę zawsze staraj się trzymać SHIFT'a ponieważ widać nicki z góry a jeśli będziecie trzymali shifta to Was nie zobaczą :)
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
4

CSGO Prime (B2P) ESC Gaming - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
5

Shakes & Fidget Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #2 - Statystyki i lochy

Poradnik FRACKOWIAK
6

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
7

Hero Zero Hero Zero - co sądzę o tej grze.

Recenzja lynnSSky
8

Big Farm Ocena Gry Big Farm ,czyli jedna z lepszych gier farm simulator

Recenzja StasiuxD
9

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
10

League of Angels Heaven's Fury LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Poradnik Amtaz
Chat