Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
1.0 2 629 0
01.07.2017

Minecraft - czyli kolejny upadek wielkiego cesarstwa

Minecraft to gra wydana w 2009 która odniosła wielki sukces pod względem sprzedaży jak i graczy. Gra jest pozbawiona pięknej grafiki bo wszystko jest tu kwadratowe.
Jednak to nie grafika utrzymywała Minecrafta tak długo na miejscu najlepszej gry tylko wielka swoboda w tworzeniu różnych rzeczy. W tej grze było wszystko: łąki, jaskinie, góry, lasy i długo tak wymieniać a jako że studio pozwalało moderom na tworzenie do gry całej masy nowej zawartości Minecraft trzymał się naprawdę długo na stanowisku najlepszej gry wszech czasów a dzięki niej powstały takie gry jak unturned czy blockade 3D. I omne doskonale dowodzą tego że nie trzeba wielkich krajobrazów ani doskonałej grafiki nowej generacji żeby zrobić ciekawą grę. Niestety tą drugą zjadł system P2W i praktycznie nie da się grać bo gracz z wykupionymi dodatkami jest nie do zniszczenia
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy , prawda ? I tak było również z tą grą. Teraz wiele osób powie że przecież Minecraft cały czas istnieje i ma się dobrze bo został wykupiony przez studio Mcrosoft. Niby tak ale gra żyje dzięki moderom i żaden ,, duży '' człowiek w internecie nie mówi o Minecrafcie. Bo tak naprawdę gra w Polsce wybiła się dzięki serwisowi YouTube. I tak po tym jak Minecraft zaczął się nudzić każdemu dużo osób przeszło na inne gry lub inne rzeczy. I tak teraz mamy erę CS:GO. Wszystkie dzieci przez kochanych Youtuberów którzy przenieśli się na CS'a i teraz na każdym serwerze społecznościowym słychać trzylatków z pierdzącymi mikrofonami. Ale to nie recenzja CS'a i to nie miejsce gdzie mam wylewać swoje smutki zażalenia bo i tak problem dalej będzie istniał. Bo dzieci to dzieci i tak znajdą sposób na uruchomienie tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co by nie mówić Minecraft na zawsze zmieni nasze postrzeganie gier i udowodnił że nieważna jest piękna grafika żeby mieć sukces w tej branży wystarczy dać wolność graczom a oni sami pociągną grę przez prawie 5 lat oraz że będą ją wspierać tak długo jak tylko będą mogli więc mamy tu dwa morały. Drugi brzmi tak: Nie banujmy ludzi za mody bo to one mogą pociągnąć grę na sam szczyt. Teraz nie wiadomo co będzie dalej MInecraftem. Czy będzie część druga czy inny projekt na wzór Minecrafta a może płatne DLC ( zapomniałem to nie EA żeby robić płatne DLC do każdej gry żeby tylko wyciągnąć od graczy dodatkowe sumy pieniędzy). Przyszłość Minecrafta jest nieznana i nawet serwis YouTube nie pomaga bo np. w Polsce ( i tu przepraszam jeśli kogoś urażę ) Minecrafta nagrywają ludzie którzy już nawet na to nie mają pomysłu.

Źródło zdjęć : https://www.google.pl
1.0 (głosów: 2)
Art napisany przez pirat09

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
7

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
8

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
9

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
10

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
Discord