Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
3.7 3 1311 0
13.02.2019

Minecraft grą wszechczasów ?!

Na początku trochę historii Minecrafta. Minecraft został wydany na świat w 2009 roku przez Markusa Perssona (Notcha) , który po krótkim czasie założył firmę Mojang. W 2014 roku sprzedano Minecraft do Microsoftu.
Minecraft to gra zbudowana wyłącznie z sześcianów i pixeli. Dla jednych to głupia i przestarzała grafika, ale dla innych (jak i dla mnie) minecraft jest piękny na swój sposób. Można w nim robić dosłownie wszystko i żadna gra nie pobudziła u mnie takiej kreatywności jak ten tytuł. Jego prosta mechanika daje nieograniczone możliwości budowani/tworzenia budowli. Kolejną rzeczą, która daje nieskończone pole do popisu jest czerwony proszek (readstone) . Możemy przy jego pomocy tworzyć niesamowite mechanizmy. Niektórzy posuwają się nawet do tego, że budują komputery 4-bitowe w Mc! Dla mnie to nie wyobrażalne, że w grze zbudowanej z sześcianów można zbudować komputer, który potrafi liczyć proste działania niczym prosty kalkulator, ale widocznie jest to możliwe.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na pochwałę zasługuje też system craftingu, który daje nam ogrom przedmiotów do tworzenia. Nie sposób też nie wspomnieć że możemy mieć własnego skina (wygląd bohatera, standardowa postać to stave) ,którego sami możemy zaprojektować. Mi Minecraft zapewnił kilka lat zabawy a to dzięki: ciągłym aktualizacją, chęci zbudowania czegoś nowego i wielu innym rzeczom. Należało by też powiedzieć o rozbudowanym trybie wieloosobowym.
Zabawa na różnych serwerach nigdy się nie nudzi. a to dlatego , że serwery w Minecraft wymyślają coraz to nowsze mini gierki. Mnie najbardziej wciągnęły : bed wars, sky wars, slenderman, build battle i wiele wiele więcej trybów rozgrywki. Dodatkowym urozmaiceniem gry są mody czyli modyfikacje do gry tworzone przez społeczność , które mogą dodawać wszystko. Mogą dodawać np. : samoloty, pojazdy, nowe rudy/bloki, nowe wymiary, nowe zwierzęta, moby i dużo, dużo więcej innych równie ciekawych rzeczy, które urozmaicą nam grę, ale przy pobieraniu uważajcie, ponieważ w niektórych modach może czaić się program, który w najgorszym przypadku wykradnie wasze dane do konta Premium.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W Minecraft są też inne wymiary takie jak : nether i end. Nether wygląda zupełnie jak piekło , a do wyprawy do endu i pokonaniu smoka , który się tam znajduje przygotowujemy się całą grę. Po wejściu do endu i pokonaniu smoka, we wszytkich wymiarach możemy usłyszeć jego ostatni ryk. Po tym wszystkim widzimy napisy końcowe, ale to nie oznacza, że nasz świat zostanie usunięty. Po pokonaniu smoka dalej możemy robić i budować co tylko dusza zapargnie

Werdykt gry :
Według mnie Minecraft pobudza wyobraźnie swoim brakiem ograniczeń z ,którymi Minecraft nie był by tym samym Minecraftem.
Grafika Minecrafta może dla niektórych trochę dziecina , ale jest piękna na swój sposób.
Na pochwałę zasługuje też system craftingu i czerwonego proszku. W Minecraft możemy też świetnie bawić z się z przyjaciółmi / znajomymi. Taką możliwość dają setki jak nie tysiące serwerów. Jest to jedna z najlepszych gier w historii co potwierdza prawie 30 milionów sprzedanych kopi. Minecraft jest warty zagrania i pobudzenia swojej kreatywności.


Mam nadzieję, że podobał wam się mój artykuł.
Pozdrawiam PiotrekXD123

3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez PiotrekXD123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Hero Zero - co sądzę o tej grze.

Recenzja lynnSSky
2

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
3

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
4

League of Legends Lulu - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

League of Legends Sett - poradnik League of Legends

Poradnik kayenek
6

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
7

Margonem Powrót do dzieciństwa

Recenzja JendraPC
8

Retro Sektor I. Recenzja Gothic

Recenzja Tybero
9

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
10

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
Chat