Jak to działa
MovieStarPlanet

MovieStarPlanet

MovieStarPlanet
4.8 (ocen: 105)
Gry z odznakami Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Stań się prawdziwą gwiazdą w MovieStarPlanet i daj się wciągnąć do świata kasowych produkcji filmowych! Swoją przygodę rozpoczniesz od stworzenia indywidualnej postaci, która będzie stanowiła Twoje alter ego w aktorskim światku. Zdobywaj punkty doświadczenia oraz dostępną w grze walutę, aby nadać swojej karierze prawdziwy rozpęd.

Kupuj przedmioty, aby udekorować swoją posiadłość i sprawić, że stanie się kultowym miejscem spotkań. Szukasz rywalizacji? Dołącz do minigier, w których może brać udział równocześnie kilku uczestników. Quizy, konkursy na najlepsze stroje, castingi to tylko niektóre z czekających na Ciebie wyzwań. Zbieraj punkty doświadczenia uczestnicząc w dostępnych w grze aktywnościach i zdobywaj wyśmienite nagrody.

pełny opis gry
Screeny
MovieStarPlanet screenshot1 MovieStarPlanet screenshot2 MovieStarPlanet screenshot3 MovieStarPlanet screenshot4 MovieStarPlanet screenshot5 MovieStarPlanet screenshot6 MovieStarPlanet screenshot7 MovieStarPlanet screenshot8 MovieStarPlanet screenshot9 MovieStarPlanet screenshot10
Video
Podobne gry
Discord