Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
3.5 2 518 0
16.12.2018

MSP - Jak szybko zarobić fame i starcoins

Hej, to mój pierwszy poradnik. Wypiszę tutaj najlepsze sposoby na zarobienie fame i starcoins w grze Moviestarplanet.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początku chcę jeszcze wspomnieć, że przesyłanie sobie rzeczy, oglądanie swoich filmów, dawanie sobie grafów itp. z multikont jest dozwolone, więc nie dostaje się za to blokady. Może jest to trochę niesprawiedliwe wobec graczy, ale mimo tego nie poniesiemy za to żadnej kary.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A więc zaczynajmy!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zacznijmy od fame.
1. Oglądanie filmów. Za obejrzenie i ocenienie filmu możemy dostać ponad 200 fame, więc jest to dobry sposób na zarobienie fame'u. Trzeba też pamiętać, że najwięcej fame zdobędziemy gdy obejrzymy dobrze zrobiony film, czyli trwający dłużej niż 10 sekund, zawierający maksymalną możliwą ilość osób, a osoby te muszą się poruszyć w przynajmniej kilku klatkach.
2. Zdobywanie awardów. Wbijając awardy dostajemy dużą ilość fame, więc to dobry sposób na zwiększenie poziomu. Jest ich dużo, możemy je zdobyć np. za oglądanie filmów, tworzenie projektów, kupowanie ubrań i wiele, wiele więcej.
3. Przesyłanie sobie dripów. Ten sposób jest według mnie najbardziej efektywny. Niestety do jego wykonania potrzebujemy koszulki drip, która kosztuje 50 tysięcy starcoins. Można też użyć innych ubrań z kolekcji drip, ale koszulka daje najwięcej fame. Polega to po prostu na przesyłanie dripa na swoje multikonto i główne konto. Koszulka da nam aż 5 tysięcy fame za jedno przesłanie, więc (ze względu na limit prezentów wysłanych jednego dnia - 25) możemy na tym dziennie zarobić aż 125 tysięcy fame.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz czas na starcoins.
1. Kręcenie kołem fortuny. Kręcąc kołem możemy zarobić sporo starcoins, jednak najwięcej zarobimy gdy mamy vipa. Ze star vipem możemy zakręcić kołem zwykłym i kołem vip po 4 razy, co da nam mnóstwo starcoinsów.
2. Głaskanie zwierzaków. Ten sposób chyba wszyscy znają, dzięki niemu możemy zarobić nawet 3000 sc dziennie. Po prostu chodzimy po pokojach osób z highscores i głaszczemy im zwierzaki. W każdym pokoju możemy zarobić maksymalnie 50 starcoins, a dodatkowo właściciel pokoju zarabia na tym fame.
3. Oglądanie swoich filmów/seków z multikont. Jeśli nasz film (lub sek) jest dobrze zrobiony (wcześniej już wyjaśniłem co to oznacza), to jak ktoś inny go obejrzy, dostaniemy 25 sc. Za 10-sekundówki też dostajemy starcoins, ale w mniejszej ilości, dlatego najlepiej tworzyć seki trwające 12 sekund. Gdy zrobimy dużo seków, możemy je sobie obejrzeć z multikont, a za każdy dostaniemy sc. Z tego powodu, jeśli nam zależy na szybkim zarobku, można stworzyć 10-20 lub więcej seków, a później robić nowe konta i je z nich oglądać. (Tym sposobem możemy również zdobyć dużą ilość fame.)
4. Kupno vipa/pakietów. Kupując vip lub pakiet dostajemy bardzo dużo diamentów i starcoinsów, więc to również jest dobrym sposobem na zarobienie. Wiele osób narzeka, że trzeba wydawać prawdziwe pieniądze, a rodzice im nie pozwalają, jednak ten problem rozwiązują Bananki.pl - za zebrane bananki możemy kupić Paysafecard, a za niego vipa w MSP :)
3.5 (głosów: 2)
Art napisany przez BiałyBananek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
4

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
5

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
6

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
7

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
8

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
10

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
Discord