Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 25 0
10.06.2020

Nawet kilka tysięcy Star Coins dziennie - Czy to możliwe?

Od początku istnienia MovieStarPlanet gracze próbują odnaleźć jakiś złoty środek na szybkie i łatwe wzbogacenie się. Wiele ludzi chwytliwymi nagłówkami takimi jak: "DARMOWY VIP I STAR COINS" lub "GENERATOR KODÓW NA VIPA" próbują wykorzystać osoby, które po prostu chciałaby sobie normalnie pograć (nie nosząc startowych ubrań i nie mając pustki w pokoju :D). Pamiętam, jak kilka lat temu, gdy rozpoczynałam moją przygodę z tą gierką, zazdrościłam moim koleżankom i kolegom, którym rodzice regularnie kupowali VIP-a. Próbowałam ich jakoś nadgonić, niestety bezskutecznie. Godziny zbierania Star Coins (po których przed wejściem w zakładkę sklepu czułam się jak prawdziwa milionerka :D) przekładały się jedynie na jedne włosy, czy sukienkę.

Nuda spowodowana całym zamieszaniem z koronawirusem nakłoniła mnie do powrotu do tej gry z dzieciństwa. Grając, spełniłam moje marzenie sprzed lat - odkryłam wspaniały i niewymagający sposób na zarobienie prawdziwej fortuny!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Dobrze, ale jak brzmi ten sposób kitq? - zapewne zapytacie. Jedno słowo - zwierzaki! Głaskanie zwierzaków stanowi obecnie jedno z największych źródeł dochodów na całym MovieStarPlanet. Największe MovieStar dobrze o tym wiedzą, dlatego specjalnie dla Nas tworzą pokoje pełne wysokopoziomowych zwierzaków :D! Możemy uzyskać maksymalnie 50 SC za każdy pokój. To oznacza, że możemy zdobyć nawet 1000 SC w jedynie 20 pokojach. Gdzie jednak znaleźć tę kopalnię Star Coins?

Na stronie głównej klikamy w "Highscores" - znajduje się ona w prawym górnym rogu, a następnie wybieramy zakładkę "zwierzaki". Naszym oczom ukazuje się lista najlepszych zwierzaków na całym MovieStarPlanet. Teraz wystarczy wejść w profil właściciela danego Bonnie, czy też Bonster i przejść do jego pokoju. Gdy pogłaszczecie już wszystkie zwierzaki należące do tej MovieStar, klikacie w kolejnego zwierzaka w rankingu i tak dopóki nie uzbieracie zadowalającej Was sumki :D.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec jeszcze parę złotych rad ode mnie:

1. Nie dajcie się zmylić, gdy jakaś MovieStar obiecuje wam szansę na dropnięcie diamentów, aby Was zachęcić do głaskania jej zwierzaków - niestety, ale nie jest to możliwe :(.

2. Nie wybierajcie również pokoi MovieStar, które mają swoje zwierzaki na pierwszych stronach rankingu - reszta ich zwierzaków wcale nie musi mieć aż tak wysokiego poziomu. Dodatkowo czasami te pokoje się ścinają, co spowalnia Nasze cudowne wzbogacanie się. Pokoje MovieStar, które mają swoje zwierzaki na kolejnych stronach rankingu są o wiele bardziej opłacalne ;).

Mam nadzieję, że dzięki mojemu poradnikowi wreszcie kupicie wszystkie te przedmioty, jakie macie na waszej liście życzeń, a zarabianie Star Coins stanie się szybsze i mniej wymagające :D. Moja nazwa użytkownika to Asia:-), więc jeśli macie jakieś pytanka, czy też chcielibyście poznać jakieś tricki do tej gierki od doświadczonej MovieStar to zapraszam do znajomych. Powodzenia z zarabianiem! :D
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kitq

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
4

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
5

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
6

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
7

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
8

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
10

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
Chat