Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
4.0 4 572 0
18.08.2018

ZDOBYWANIE WIELKICH SUM FAME W NIESKOŃCZONOŚĆ!?

Na wstępie zaznaczam, wiem że temat bagów z prezentami pewnie był poruszany wiele razy, ale też postanowiłam dorzucić od siebie swoje ''3 grosze''.

Więc, cześć, jestem tu po to, żeby pokazać wam coś niezwykłego.

Etap 1: Jak wszyscy (lub większość) wiemy że, razem z powstaniem bagu, można w łatwy i szybki sposób zgarnąć ogromne sumy fame. Chodzi mi tutaj o przesyłanie sobie sukni Fame Lady, którą spokojnie można zdobyć za osiągnięcie jakiegoś poziomu (u mnie był to poziom 16), lub ubrań z kolekcji drip, które można kupić, ale to już kwestia posiadania horrendalnych pieniędzy dla zwykłego gracza i klikanie szybciutko w baner ''zostań vip''.

Co jest nam potrzebne w pierwszym etapie? Jedno z wyżej wymienianych ubranek i drugie konto na które będziemy sobie owy przedmiot przesyłać.
Z głównego konta przesyłamy ubranko (fame lady lub jedno z kolekcji drip) na konto poboczne (drugie). Po otworzeniu prezentu, zamykamy okienko z prezentami i klikamy baner ''zostań vip'', po czym dostajemy pięć tysięcy fame. Teraz z konta pobocznego, przesyłamy ubranko na konto główne i robimy to samo, czyli otwieramy prezent, zamykamy okienko i klikamy w baner ''zostań vip''. Możemy powtarzać owe czynności aż do osiągnięcia limitu prezentów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tym sposobem możemy zdobyć 125 tysięcy fame, z powodu limitu prezentów.
Dla osoby która w tym czasie odpaliła boostera jest to suma 250 tysięcy fame.
Przy okazji - limit prezentów zeruje się o drugiej w nocy.

Etap 2: Tutaj potrzebujemy kont z szóstym poziomem. No i oczywiście jest troszeczkę klikania.
W naszej grze istnieje jeszcze coś takiego jak wymiana przedmiotów. Jeśli suknia Fame Lady lub ubranko z kolekcji drip znajduje się na głównym koncie, wymieniamy się z kontem pobocznym które posiada poziom szósty. Z konta pobocznego wysyłamy ubranko na konto główne, otwieramy prezent, zamykamy okienko i znów klikamy baner ''zostań vip''. Kolejny raz dostaliśmy pięć tysięcy fame. Taką czynność z wymienianiem się możemy wykonać trzy razy na godzinę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A więc, gwóźdź programu - magia polega na tym, że kiedy wyskakuje nam okienko z napisem ''możesz wymienić się tylko trzy razy na godzinę'', wystarczy ZMIENIĆ GODZINĘ. Przykładowo, kiedy mamy godzinę 13:34 i przekroczyliśmy limit wymian, zmieniamy godzinę na 14:34 i możemy dalej wymieniać się, powtarzać czynności z wysyłaniem prezentu z konta pobocznego na konto główne po wymianie i zgarniać fame. Możemy robić to w nieskończoność, dopóki nam się nie znudzi albo ręka zacznie nas boleć.

Jedyna uwaga jest taka, że kiedy zmienimy godzinę z 13:14 na 14:34 i chcemy zrobić to ponownie, musimy przesunąć godzinę znowu do przodu, czyli na 15:34, nie do tyłu. Nic się nie stanie ale, pokaże nam się to samo okienko z przekroczeniem limitu z godziną na minusie. ;)

Miłego klikania.
4.0 (głosów: 4)
Art napisany przez chinnah

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
8

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
9

Fortnite heroes.

Recenzja Cesere
10

Cosmic League Lekko erotyczne klocki :)

Recenzja Pablito87
Chat