Jak to działa
Przejdź do gry My Free Farm 2
My Free Farm 2
5.0 1 587 0
23.06.2018

Załóż farmę i zostać producentem!

Lubisz gry, w których możesz tworzyć własną rzeczywistość? Witaj w My Free Farm 2, najlepszej grze do tworzenia własnego gospodarstwa, rozwijania, rozbudowy i zarabiania z produkcji!
My Free Farm 2 to gra na platformie Steam, bardzo łatwa w obsłudze, z przyjemną grafiką i łatwością zdobywania kolejnych poziomów. Zadania w grze są proste i co najważniejsze- nie wymagają wkładów pieniężnych. Farma nie opiera się tylko i wyłącznie na mikropłatnościach, których trzeba dokonywać, aby spokojnie przejść kolejne etapy. Więc jeśli jesteś przeciwnikiem gier ściągających pieniądze od graczy, ale lubisz tworzyć swoje farmy ta gra jest dla Ciebie!

Na początku gry dostajesz jedno nasionko, które rozmnażasz, gdy posadzisz jedno- dostajesz dwa, gdy posadzisz dwa- dostajesz cztery itd. Nowe nasionka dostajesz z każdym kolejnym etapem, na którym istnieje możliwość posiadania nowych upraw.

W grze pojawiają się także różnego rodzaju eventy specjalne. Ostatnim takie wydarzenie to Mundial 2018, w związku z którym każdy rolnik mógł zasadzić na swoim polu piłki i zgarniać za nie nagrody. (patrz rys. niżej)

Moim zdaniem to bardzo fajny i oryginalny pomysł na wprowadzenie urozmaicenia w grze, bo kto nie chciałby uprawiać piłek we własnym ogrodzie?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dodatkowo łatwo można pozyskać także diamenty, które nie są nierozerwalną częścią gry, ale czasem ułatwiają i przyspieszają rozgrywkę. Jeżeli zostaniesz na dłużej i będziesz codziennym graczem diamenty dostanie zupełnie za darmo! Diamenty przyznawane są także za wykonanie bardzo prostych zadań dostępnych na każdym poziomie (np. zbierz 20 pomidorów).
W większości tego typu gier produkty sprzedaje się dostając za nie wirtualną walutę. W tym przypadku jest inaczej, ponieważ pozbywając się produktów z magazynu dostajemy za nie punkty doświadczenia, co zdecydowanie ułatwia zdobycie wyższego poziomu w krótszym czasie. Im bardziej przetworzone są twoje produkty tym więcej punktów za nie dostajesz. Przykładowo: jeżeli zbierasz jabłka dostajesz za jedno 2exp, w momencie, gdy zrobisz z jabłek sok lub mus wartość produktu wzrasta do 3 lub 4exp.
Istnieją także zamówienia, w których możesz wybrać, czy wolisz dostać punkty doświadczenia, czy może jednak bardziej przydadzą Ci się fundusze na rozbudowę farmy?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Według mnie gra zasługuje na 9/10

Zalety gry:
-łatwa w obsłudze
-przyjemna grafika
-nie opiera się wyłącznie na mikropłatnościach
-łatwa rozbudowa farmy
-szybkie pozyskiwanie produktów
-mało czasochłonne wbijanie kolejnych pozimów

Wady gry:
Niestety każda gra ma też swoje wady, My Free Farm 2, pomimo, że nie wymaga od gracza płatności, to wymaga zbierania narzędzi, dzięki którym możemy rozbudowywać silos na produkty. Narzędzia zbieramy klikając na dekoracje ogrodowe, niestety bardzo często są to tylko i wyłącznie śrubki, kiedy potrzebnych materiałów jest więcej, przez co produkcja czasem stoi w miejscu, ze względu na zbyt małą ilość miejsca w magazynie.

Nie mniej jednak bardzo polecam grę dla każdego fana tego typu rozrywki. Nie istnieje gra idealna, zawsze znajdzie się coś co można byłoby poprawić. Żyję z nadzieją, że nie okaże się nudna i będzie nadal chwilą odskoczni od świata realnego. Życzę miłej zabawy i jak najlepiej rozwijającej się farmy! Powodzenia farmerzy!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez claudiw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
5

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
9

Aion Informacje,Aion,Legion

Video Lucyferos
10

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
Chat