Jak to działa
Przejdź do gry My Free Zoo
My Free Zoo
5.0 1 1847 0
06.10.2017

My Free Zoo- jak zacząć swoją przygodę?

My Free Zoo jest grą, za którą można zdobyć aż 140 bananków na stronie Bananki.pl, jest to dobra motywacja do rozpoczęcia gry, ale jak zrobić to najlepiej?
Logujemy się podając nazwę użytkownika, hasło i e-mail (potwierdzając e-mail dostajemy bonusy do gry). Po zalogowaniu się i załadowaniu ukazuje się nasze Zoo- na początku nie jest ono zbyt rozbudowane- i o to chodzi! Podczas rozgrywki ulepszamy i upiększamy Zoo, żeby przyciągnąć jak najwięcej klientów i zarobić tak zwane Zoodolary. W menu możemy dokupować ozdoby, nowe wybiegi dla zwierząt oraz same zwierzęta. Dla doświadczonych graczy jest możliwość dokupywania więcej budynków, między innymi muzeum, warsztat, kliniki dla zwierząt oraz szklarni. Nie są to tanie wydatki, dlatego polecam to tylko dla osób posiadających bardzo dużo Zoodolarów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Skoro wiemy już o co chodzi w tej grze przejdziemy teraz do części, która chyba bardziej was interesuje- zdobywanie banaków. Za zadania otrzymujemy:
-za pierwsze- 20,
-za drugie- 40,
-za trzecie- 80.
Zadania opierają się na zdobywaniu poziomu. Przykładowo zadanie numer jeden: "Osiągnij Poziom 7". Zapytacie więc: jak zdobyć poziom w tej grze?
Poziom zdobywa się zyskując punkty doświadczenia, które zyskujemy na wiele sposobów. Na przykład: kupowanie nowych zwierząt/budowli, karmienie i zabawa ze zwierzętami. Chyba najlepszym sposobem na zdobywanie pd (punktów doświadczenia) jest wykonywanie zadań. Zadania poboczne znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu, natomiast zadania główne, znajdziemy w pierwszej opcji u góry, obok stanu konta. Nagrodą za wykonanie zadania w grze są najróżniejsze przedmioty- zwykle są to jakieś ozdoby
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
My Free Zoo jest bardzo dopracowaną (może nie do końca pod względem grafiki) grą idealną na nudę. Myślę, że na pewno można się przy niej uspokoić i odstresować. Dla osób, które bardzo się wciągną, dodano też opcje dokupywania sobie funduszy na na przykład nowe zwierzęta do swojego Zoo. Istnieje też możliwość dodawania swoich znajomych (wpisująć ich nazwę użytkownika lub e-mail). Każde zaproszenie musi zostać zaakceptowane przed drugą osobę, więc nie musimy się martwić o to, że nieznajome osoby będą mieć nas w liście znajomych. Jak już jesteśmy przy temacie znajomych chciałbym dodać, że trafiło mi się zadanie w grze o zaproszeniu 3 znajomych- tutaj moja rada- jeżeli też trafi wam się to zadanie, a wasi znajomi nie grają w tą grę polecam wpisać takie nazwy użytkownika, które ktoś raczej ma np. kuba, koks123 i inne takie typowe nicki.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez mateusz3007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
4

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
5

Fortnite Budowanie, Dojeżdżanie, High Ground

Poradnik ziom510xxx
6

Team Fortress 2 Jak handlować i zarazem zarabiać w TeamFortess2

Tutorial DROBOT
7

CSGO Prime (B2P) System rang w cs'sie co o nim sadzę?

Tutorial Seb0L03
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

#3 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
10

Shakes & Fidget Jak założyć konto na Shakes & Fidget?

Poradnik KingaTiger
Chat