Jak to działa

My Legend

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis My Legend

My Legend jest nowszą wersją popularnej gry MMORPG My Pirate – a właściwie jest jej bezpośrednią kontynuacją, jednak z kilkoma dodatkowymi ulepszeniami. To z całą pewnością sprawi, że fani pierwszej serii będą wprost zachwyceni nową rozgrywką. Jesteś gotów na wiele godzin emocjonującej zabawy na wielkich… wodach?

Historia My Legend opiera się na popularnej serii mangi One Piece, której głównym bohaterem jest Monkey D. Luffy. Wraz ze swoją szaloną załogą przemierza on liczne oceany, aby odnaleźć ukryte w nich skarby. Możesz wybierać zatem między 4 dostępnymi klasami – Marynarzami, Czarnoksiężnikami, Snajperami lub Doktorami. Rzecz jasna, każda klasa ma swoje wady i zalety. W grze gracze będą musieli dołączyć do Luffy'ego w jego niesamowitej przygody – czy jesteś gotowy na takie morskie doświadczenie? Podczas całej zabawy, w towarzystwie Luffy'ego poznasz różne strony sławnej serii mangi i będziesz miał okazję stworzenia własnej załogi ze znanymi z kreskówki bohaterami. Dowiedz się, jak opanować nowe czary i wypełnić niestandardowe, istotne w rozgrywce Drzewo Talentów! Nie czekaj dłużej i weź udział w poszukiwaniach słynnego skarbu ukrytego w głębinach wód, dążąc do zostania… Królem Piratów!

Jesteś żądny gry pełnej przygód, tajemnic i morskiego klimatu? Już dziś dołącz zatem do Luffy'ego i wyrusz z bohaterem ku prawdziwej, niekończącej się przygodzie na bananki.pl! Znajdź ukryty gdzieś głęboko pod wodą skarb i… całkowicie poddaj się tej wciągającej rozgrywce, jaką jest My Legend!

pełny opis gry
Screeny
My Legend screenshot1 My Legend screenshot2 My Legend screenshot3 My Legend screenshot4 My Legend screenshot5 My Legend screenshot6 My Legend screenshot7 My Legend screenshot8 My Legend screenshot9 My Legend screenshot10
Video

My Legend wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat