Jak to działa
Przejdź do gry My Little Farmies
My Little Farmies
0.0 0 706 0
01.02.2018

Rozwój farmy bez dokupowania złota - czy to możliwe?

Od razu odpowiadam - i tak, i nie ; ) Jeśli ktoś korzystał z mojego poradnika to około 20 lvl ma od 50-70 sztuk złota, ale około 30 lvl (po 6 powiększeniu farmy za 800.000 talarów spotykamy potężna ścianę - następne powiększenie będzie kosztowało 160 SZTUK ZŁOTA, wiec należy od początku chomikować każdą ilość złota. Tutaj napiszę jak rozbudowywać farmę na poziomach 20 - 30, by nie marnować cennego złota otrzymanego za darmo, ale cały czas rozwijać osadę. Jeśli ktoś dopiero zaczyna polecam mój poprzedni poradnik z wskazówkami. I tak 10 porad:
1. Rozbudowa tylko za talary - dodatkowe rozbudowy i nowe budynki kupować tylko za talary - tu polecam pójść w produkcje wina i soków, oraz hodowlę kóz i krów oraz mleczarnie.
2. Hodować kury i króliki - dają mały zysk, ale misje dają łącznie około 20 sztuk złota.
3. Planować przestrzennie farmę- ograniczać ozdoby do tylko dających dużo punktów, budynki i zagrody wpasowywać obok siebie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Hodowla- trzymać pełne,duże zagrody kóz krów, królików i kur- do każdej wysłać pracownika- za 4000 t. tygodniowo otrzymamy potężne źródło xp (nawet 20 tys dziennie )
5 Hodowle baranów i gęsi- zacząć tylko wtedy gdy wpadnie nam w paczkach po 2 osobniki oraz budynek do rozmnażania - w innym przypadku tracimy złoto - nawet 20 sztuk- zyski są małe i kolejne budynki produkcyjne dokupowane są za złoto- więc odradzam
6. Znajdź przyjaciół - na tym poziomie będziesz mieć pierwsze zaproszenia - akceptuj wszystkie. Najlepiej mieć 6-12 przyjaciół- dzięki temu będziesz dostawać dziennie 2-3 bardzo dobre karty i elementy.
7. zainwestuj w kilka dobrych straganów- na tym poziomie produkcja idzie na dużą już skalę dlatego potrzebne jest 5-6 straganów, które mają same zalety - zajmują mało miejsc, większe zyski, do tego mogą być chwilową przechowalnią dla materiałów- gdyż po wykupie w magazynie 3 poziomu i 300 sztuk miejsca, następny wykup jest za 100 SZTUK ZŁOTA, więc nieosiągalne dla nas.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7. Rozbudowa osady - wykupuj ziemię na przemian , nigdy tylko po jednej stronie, w ten sposób zyskujesz jeden duży kwadrat, czyli 16 parceli więcej co drugą rozbudowę.
8. Zacznij planować i synchronizować produkcję - zacznij od upraw i produkcji - ustawiaj je na długi czas ale regularny, by wszystkie produkcje kończyły się o tej samej porze np 20 wieczorem następnego dnia, kiedy np jesteś po pracy, po szkole i wieczorem np siedzisz przy tv ,. W ten sposób oszczędzasz czas, a farma nie ma przestojów
9. Produkcja 24 godzinna - polecam produkcje win, soków, sera koziego, zielarstwo, hodowla sama także potrzebuje średnio 24 h na nowe zbiory, i do tego zaczynamy sadzić warzywa i owoce które maja długi czas na rozwój, i są przez to droższe - tutaj idziemy w kierunku kukurydzy, szałwi, rumianku, owsa i truskawek - wszystkie wysyłamy do przetworzenia i ustawiamy produkcje na 24h - w ten sposób oszczędzamy nasz czas - musimy zaglądać do farmy raz dziennie na pół godzinki i gotowe, ewentualnie 2 jak już ktoś bardzo chce ; )
10. DALEJ OSZCZĘDZAMY ZŁOTO - w tym momencie najważniejszym celem jest zbiórka - żadnego wydawania na tym etapie
Mam nadzieje że pomogłem Pozdr.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez conf

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
10

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
Chat